již brzy

Slovenské duo se chystá na druhý zápas v UFC! Klein nastínil datum

David Chmátal
David Chmátal
7.1. 2021 9:17
Téma:
UFC

První slovenský reprezentant v UFC by se již brzy měl podruhé představit v kleci nejprestižnější MMA organizace světa. Ačkoli zatím není nic podepsáno, Klein odtajnil předběžný termín.

 Klein (17-2) se s novinkou prvně pochlubil na sociálních sítích: "Ačkoli jen ve dvou, s Attilou Véghem makáme na plné obrátky a již brzy přijde datum dalšího zápasu!"Redakci Nova Sport pak nastínil předběžné datum, kdy by se s trenérem měl vydat pro druhé UFC vítězství: "Probíhá jednání, ale nemohu o tom zatím hovořit. Příští týden by se mohlo rozhodnout, kdy a s kým bych měl zápasit. Konkrétně se k tomu ještě nechci vyjadřovat, ale mělo by to být někdy v únoru, nebo v březnu."


Na konec února je plánován UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka. Slovenský ranař by se tak mohl představit na kartě s českým samurajem. Případně se nabízí 6. března číslovaný turnaj UFC 259, na kterém se střetnou šampioni Jan Blachowicz a Israel Adesanya. Na třetí kalendářní měsíc jsou pak naplánované další tři galavečery.
 

Dále svěřenec Attily Végha prozradil, kolik zápasů by v roce 2021 chtěl absolvovat: "S trenérem jsme se dohodli, že bychom letos chtěli maximálně tři zápasy." Plán na letošní rok je jasný, ale s jakými soupeři se střetne, zatím neřeší. Soupeře si vybírat nemůže.

 

"Konkrétní jméno nemám. Zatím jsem v pozici, kdy můžu dostat nováčka, ale i nějakého veterána. Až postoupím žebříčkem k top 20, tak snad budu v pozici, kdy si budu moci říct o zvučné jméno," objasnil Lajoš Klein.

Poprvé se přestavil jako náhradník na UFC 253 v září 2020. Kvůli krátkému času na přípravu tehdy nesplnil limit pérové váhy, ale pochybení napravil výkonem v kleci. V prvním kole poslal favorizovaného Shane Younga (13-5) na zem, jak jinak než svým slavným kopem na hlavu zakončenou sérií úderů.

 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

   18:35 21:15
   21:15

   Večerní sportovní noviny

   21:20

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   21:30

   Czech rally 2020 (7)

   22:05

   NHL: Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

   00:45

   Element (431)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Indiana Pacers - Toronto Raptors

   19:05 21:35
   21:35

   NBA: Brooklyn Nets - Miami Heat

   23:35

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   00:05

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   01:45

   Fotbal: RC Lens - OGC Nice

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Angers SCO

Celý program