Publikováno 18. 11. 2018
NHL Tvrdý zákrok

Voráček sejmul Černáka: Ryšavý zákeřný k*kote, nadávají Slováci!

Jakub Voráček
Zdroj: Profimedia

V nočním zápase mezi Philadelphií a Tampou padlo celkem 11 gólů. Diváky ze sedadel ale zvedl i jeden nepříliš pěkný moment. Když slovenský obránce Erik Černák udeřil Oskara Lindbloma do tváře, přijel se pomstít za svého spoluhráče Jakub Voráček. Ten ví, že to asi přehnal, protože Černáka sejmul zezadu a pěkně tvrdě. Slovenští fanoušci mu to teď nemohou odpustit.

Voráček dostal za zákrok na Černáka 2 trestné minuty za hrubost. Slovenský bek odjel na trestnou s trestem na 2+2 minuty. Československý incident u mantinelu pak vyvolal nejen šarvátku na ledě, ale i přestřelku v diskuzích na sociálních sítích.

 

 

Emoce ten zmíněný moment vyvolává hlavně proto, že šlo o Čecha a Slováka. Češi jsou při Voráčkovi, Slováci stojí za Černákem. Přirozeně. "Ryšavá česká p*ča. Voráček už zase ukázal, že je to zákeřný k*kot. Český magor," zní jen několik pár vět ze spousty komentářů a nadávek, které se valí na adresu českého vousáče. A nutno podotknout, že tyhle jsou ještě ty slušnější.

 

 

Jenže i mnoho Slováků vidělo situaci objektivně. "Jsem jediný Slovák, který si všimnul nejprve Černákova úderu do tváře Voráčkova spoluhráče?" ptá se na facebookové diskuzi fanoušek Jaro, jehož slova mnozí potvrzují. "Černák provokoval prvním úderem na tvář, tak pozor, jak se na to díváte," reagoval fanoušek Matej.

 

Anketa

Jak jste situaci viděli vy?

Hlasovalo 706 lidí.

lju TN.cz