Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 4. 2018
biatlon jak to skutečně bylo?

Šlesingr všechny varuje: Co napsala Koukalová, není pravda!

Michal Šlesingr a Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia

Nová kniha Garbiely Koukalové, kterou teď řeší snad celé Česko, je plná nepřesností. Alespoň to říká jedna z opor mužské biatlonové reprezentace Michal Šlesingr. Dal si dokonce tu práci, že je vyjmenoval a vysvětlil, jak to podle něj ve skutečnosti bylo.

Tak jak to vlastně všechno bylo?! Koukalová sepsala své paměti, ve kterých si rozhodně nebrala servítky například s Veronikou Vítkovou, nebo s bývalým trenérem Jindřichem Šikolou.
 

 

Zatímco Vítková diplomaticky nic nekomentovala, Šikola se ozval a prohlásil, že Koukalová, která předčasně ukončila sezonu a dokonce nepřímo oznámila konec kariéry, chce jen pozornost.

 

Nezůstal ale zdaleka jediným, kdo tvrdí, že Koukalová v knize nepíše pravdu. Reprezentační kolega Šlesingr zašel dokonce tak daleko, že na svém facebooku vypsal seznam nepřesností, které se "Gabče vloudily do jejich pamětí" a podrobně vysvětlil, jak to vlastně skutečně bylo.

 

Šlesingra evidentně nejvíce nakrkla pasáž knihy, kde Koukalová napsala, že ji zklamal nejúspěšnější biatlonista všech dob Ole Einar Björndalen, protože prý nepodepsal petici za boj proti dopingu.

 

 

"Nepodepsal třeba Björndalen, který mě tím hodně zklamal. Taky někteří Rakušani. Nebo slovenský kouč Sanitra,který se dlouho staral o olympijskou vítězku Kuzminovou a teď trénuje Ukrajince. Pro mě je to zbabělec,“ napsala v knize Koukalová.

 

14

GALERIE: Michal Šlesingr upozorňuje na nepřesnosti v knize G.K.

Zdroj: facebook

Status Michala Šlesingra

Hodnocení:

 

Tahle informace je ale podle Šlesingra nepravdivá a okomentoval ji po svém. "Konstatování že Ole Einar Björndalen nepodepsal petici není pravdivé a cítím povinnost na toto upozornit. Ačkoli se mi leckdy jeho přístup nezdál dostatečný a měl jsem k němu často výhrady, v tomto konkrétním případě byl skutečně OEB jediným členem norské reprezentace, který petici PODEPSAL!" napsal důrazně na svém oficiálním facebookovém profilu.

 

Celý status Michala Šlesingra si můžete přečíst v naší galerii.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pikantní odhalení biatlonistky Koukalové: Co měla s Jaromírem Jágrem?!

Šílené detaily z anorexie a bulimie Gabriely Koukalové: 10 let trpěla a zvracela!

mm TN.cz