Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

videopřenos ptejte se také

Tomáš Satoranský: Věřím, že ve Wizards budu i příští sezonu!

Zdroj: Nova Sport (Skype)

Tomáš Satoranský je momentálně jediný Čech, který působí v nejprestižnější basketbalové soutěži světa, tedy v NBA. Dnes se živě spojil s českými novináři a odpovídal na jejich dotazy. Mluvil o zranění hvězdného Johna Walla, svém kontraktu a budoucnosti ve Wizards, ale také o NHL a Capitals.

Satoranský zažívá výbornou sezonu a to se odráží na tom, že dostává v zápasech více prostoru. Soukromí se mu ale výrazně nezměnilo „Určitě to není tak, že bych byl ve Washingtonu nějaká celebrita. Ale rozhodně mě více poznávají a na hřišti mě více podporují,“ těší jediného českého zástupce v NBA.

 

 

„John už trénuje, střílí a snaží se více to poraněné koleno zatěžovat. Teď to hodně záleží na fyzioterapeutech a celém tom zdravotním týmu. Zatím nehraje, protože mu koleno hodně natéká. Teď se ho snaží zdravotně připravit na play off,“ říká Satoranský s tím, že ví, že po návratu Walla bude mít na palubovce zase menší prostor. Snaží se na to ovšem nemyslet.

 

Kontrakt Satoranskému končí po letošní sezoně a budoucnost je zatím nejasná. „Zatím nic nevím. Teď je brzy na to řešit tuto otázku. Aktuálně se soustředím hlavně na své výkony. Vypadá to však, že budu i další sezonu pokračovat ve Washingtonu,“ věří Satoranský.

 

16

GALERIE: Tomáš Satoranský a jeho druhá sezona v NBA

Zdroj: Profimedia

Tomáš Satoranský

Hodnocení:

 

Ve Washingtonu nežijí fanoušci jen basketbalem, ale také hokejem. „Je to ostuda, že jsem se letos nebyl na Capitals ještě podívat. Určitě vnímá, že se v týmu rozrostla česká kolonie. Těším se, že se na jejich zápasy dostanu během play off,“ dodává Tomáš Satoranský.

mm, lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (12)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   10:45

   Element (387)

   11:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program