Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 3. 2019
Fotbal Nevole fanoušků

Slávisté se bouří! Klub uzavřel na Chelsea devět sektorů

Fanoušci Slavie
Zdroj: Profimedia

Nadšení vystřídala nevole. Když se fanoušci Slavie dozvěděli ceny vstupenek na zápas s Chelsea, převládala v jejich táboře radost. Jenže teď přišel klub s oznámením, že hned devět sektorů bude zavřených. A to i kvůli přání UEFA.

Bude to svátek. Vždyť do Česka přijede jeden z nejslavnějších klubů světa. A fanoušci projevili o utkání enormní zájem. Klub své příznivce nejdříve potěšil, když zveřejnil cenu lístků. Vždyť permanentkáři se na zápas s týmem z Londýna dostanou už za 700 korun.


Jenže po chvíli je zase zpražil. „Na zápas s Chelsea jsou sektory 103, 128, 201, 202, 203, 204, 205, 206 a 228 ve výluce. To znamená, že z organizačních důvodů (mimo jiné i kvůli požadavkům UEFA) nebude možné do těchto sektorů kupovat vstupenky. Všichni permanenktáři z vypsaných sektorů mohou vybírat náhradní místo v jiné části stadionu,“ informoval klub na webu.


A fanoušci se okamžitě začali bouřit. „9 sektorů ve výluce z „organizačních důvodů“… Jak lze hezky opsat to, že to bude pro sponzory, šašky z FAČRu, papaláše, jejich slepice a jejich děti, protože přece přijede Chelse. Hezký,“ opřel se do svého milovaného klubu jeden z fanoušků.

14

GALERIE: Reakce fanoušků Slavie

Zdroj: facebook

Reakce fanoušků Slavie

Hodnocení:


Další kvůli neplánovaným změnám radši domácí zápas vynechá. „Několik let si platím permici ve 103. A teď mám jít jinam. A navíc lidi, co chodí se mnou, budou úplně jinde? Super, díky! Tak to Slavii uvidím asi až v Londýně,“ ironicky poděkoval Slavii.

S vysvětlením na twitteru ale přišel Jaroslav Tvrdík. 

 


To ale nejsou jediné patálie s lístky. Vstupenky na venkovní zápas jsou už beznadějně vyprodané. A kasy měly zavřeno dříve, než vůbec měly otevřít. „Vstupenky byly v předprodeji pro permanentkáře. Fanoušci se začali scházet před pokladnami již během odpoledne a před půlnocí bylo na místě několik stovek lidí. Jelikož už v té chvíli bylo jasné, že se vstupenky fanouškům ve frontě vyprodají a chtěli jsme předejít tisícům lidí čekajících před stadionem na pokladny, rozhodli jsme se fanouškům ve frontě vyjít vstříc a otevřít pokladnu o něco dřív,“ uvedla Slavia na webu.


Informaci potvrdil i Jaroslav Tvrdík. A to krátce po čtvrté hodině ranní! „Rozhodnutí klubu o předčasném zahájení prodeje v reakci na situaci před stadionem považuji za správné. Děkuji lidem z klubu, kteří šli přes noc prodávat. Za chybu považuju, že současně nebylo toto rozhodnutí veřejné a transparentně komunikováno, což si v noci nikdo neuvědomil,“ omluvil se Tvrdík na twitteru.

 

 


Toto chování ale mnoho fanoušků uvítalo. Děkovali za něj především ti, kteří kvůli nezapomenutelnému zážitku na Stamford Bridge chtěli před stadionem strávit celou noc.

 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   18:40

   NHL News

   18:50

   Odpolední Sportovní noviny

   18:55

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo Lippe

 • Nova Sport 2

  • 15:35 17:30

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   17:30

   Teleshop

   17:45

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   18:00

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   20:05

   Premier League Darts 2019

   23:30

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý Program