Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 9. 2018
fotbal nové tváře

Slavia už představila posily. Traoré i Matoušek nafasovali dresy

Jan Matoušek a Ibrahim Traore
Zdroj: slavia.cz
Jan Matoušek a Ibrahim Traore

Fotbalová Slavia už se pyšní dvěma novými posilami. Před reprezentační přestávkou se hlásili v Edenu Jan Matoušek a Ibrahim Traoré. Oba rozšíří tým před startem Evropské ligy.

Jan Matoušek podepsal v Edenu čtyřletou smlouvu a podzim měl při svém debutu v nejvyšší soutěži ještě strávit v Příbrami, kde se mu dařilo. Slavia ale mladého záložníka stahuje už nyní.


„Podobně jako příchodem Traorého tím řešíme současný stav kádru a zranění některých hráčů, s nímž se potýkáme. Původně měl Honza Matoušek zůstat v Příbrami do zimy, nakonec se vše ale o čtyři měsíce uspíšilo. Vážíme si toho, že nám Příbram vyšla vstříc. Honza má velkou chuť se poprat o místo v týmu již nyní,“ říká sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

 

Sešívanou zálohou doplnil Ibrahim Traoré. „Slavia má ambice vyhrát jak ligu, tak i domácí pohár. Já bych jí chtěl k zisku trofejí pomoci a samozřejmě hrát co nejvíc,“ má jasno nová posila.


„Jsem moc rád, že si se Slavií zahraji Evropskou ligu, už loni jsem ji hrál za Zlín. Nejzajímavější zápas, ve kterém bych rád nastoupil, je pro mě s Bordeaux, proti kterým bych si moc chtěl zahrát. Pro nás frankofonní hráče jsou francouzské týmy a liga nejzajímavější. Proti Kodani jsem hrál loni za Zlín,“ připomněl Traoré.

ram TN.cz