Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

komplikace slavie bude fit?

STRACH o Škodu! Po brutálním faulu nedohrál generálku

Milan Škoda
Zdroj: slavia.cz
Milan Škoda

Značně rozpolcené pocity mají slávisté po generálce na jarní část sezony. Pražané sice ve španělské Marbelle překvapivě porazili osmifinalistu Ligy mistrů Dynamo Kyjev 2:1, ale strachují se o svého kanonýra Milana Škodu. Reprezentační útočník totiž zápas nedohrál po ošklivém zákroku.

Škoda odehrál jen něco málo přes půl hodiny. Pak ho na polovině hřiště poslal k zemi nevybíravým skluzem zezadu Aleksandar Dragovič. Ten mohl být rád, že mu sudí ukázal jen žlutou.


Autor důležitých reprezentačních gólů v boji o postup na EURO ve Francii se svíjel na hřiště ve velkých bolestech a vedení Slavie následně potvrdilo, že Škoda je opravdu zraněný. „Milan Škoda má zranění v oblasti nad kotníkem. Snad by se nemělo jednat o nic vážného, ale konkrétní diagnózu určí až vyšetření v Praze,“ objevilo se na klubovém Twitteru.


TAKÉ ČTĚTE:


Je otázkou, jestli bude vytáhlý forvard na start jarní části fit. „Právě proto jsme posilovali v útoku. Máme Mešanoviče a Železníka. Byl bych nerad, kdyby Milan chyběl v prvním zápase, ale uvidíme zítra. Byl to zákrok na červenou kartu a nejsme rádi, že se zranil. Pevně věřím, že bude v pořádku,“ řekl kouč Dušan Uhrin mladší v rozhovoru pro klubový web.


Slavia sice směrem dopředu posílila, ale přijít o klíčového hráče v posledním utkání přípravy, to je vždy nepříjemné. A ve Slavii to dobře vědí. Třicetiletý Škoda nasázel na podzim 10 gólů a společně s boleslavským Magerou je druhým nejlepším ligovým střelcem.

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:00 06:00

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto3)

   09:50

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto GP)

   11:05

   Moto GP - VC Aragonie (závod Moto3)

   12:15

   KITE LIFE (5)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: New England Revolution - Real Salt Lake

   10:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:15

   Cyklomagazín (4)

   11:25

   Běhej Lesy – Boletice

   11:40

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína

   13:25

   Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

Celý Program