Slavia dál válí, Kuchta znovu pálil ostrými. Záchranářská bitva přinesla remízu

Fotbalisté Slavie slaví
Richard Wagner
13.2. 2021 17:55

Sešívaní po překvapivé remíze v Příbrami tentokrát nezaváhali a na vlastním trávníku si poradili s Pardubicemi. O důležité body se spolu utkaly Příbram s Opavou. Zápas nakonec skončil remízou 0:0.

Slavia je dál neporažená. Proti Pardubicím, které předvedly nebojácný výkon, vletěli do zápasu jako uragán a Boháč se měl do ohánět.

Nakonec v 19. minutě kapituloval, když jej zblízka propálil ve skvělé formě hrající Kuchta. Ten o pár chvil později skóroval znovu, když mu perfektní pozici připravil Provod.

Už na 3:0 zvyšoval Sima, ale odpískaný byl ofsajd. Skóre se tak znovu měnilo až po změně stran. Stanciuova bomba zpřed vápna Boháčovi zaplavala a sešívaní dali pečeť na výhru.

Opava měla v prvním poločase tlak, ale příbramský gólman Kočí se překonával. Nakonec pomohl svému celku k bezbrankové remíze, která stále udržela středočeský tým na dostřel nesestupovým příčkám.

Regulérního gólu se nedočkali ani diváci v Brně, kam přijel Zlín. V 88. minutě sice aktivně hrající domácí dostali balon do sítě, ale gól Bariše nebyl pro faul uznaný.