Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

ms v lyžování smolařka týdne

Slalomářka z Řecka si uřízla ostudu! Podívejte se, co se jí stalo

Na letošním mistrovství světa v alpském lyžování přinesly sjezdy v Aare také příběh, o který samotná aktérka zřejmě nestála. Řecká slalomářka Silouani Kostits Pasialiová se ztrapnila, když nedokázala vjet do širokého finiše.

Švédský šampionát byl také poslední pro americkou sportovní hvězdu Lindsey Vonnovou, ta ve svém nepodařeném Super-G nešťastně upadla. Sjezdy v Aare přinesly také příběh, o který samotná aktérka zřejmě nestála. Řecká slalomářka Silouani Kostits Pasialiová se ztrapnila, když nedokázala vjet do širokého finiše.
 


 

Ve starém Řecku vznikla tradice Olympijských her. V novodobých hrách se Řekové vyznamenávali hlavně v těch letních, ze zimních dodnes nemají ani jednu medaili. Není tedy divu, že ani v alpském lyžování nemají arsenál slibných sjezdařek.


 

Pasialiová už na začátku slalomu nepůsobila příliš jistě, propast v podobě ztráty na soupeřky se prohlubovala. Ale pro Řekyni bylo nejdůležitější hlavně dojet do cíle a takříkajíc pomalu, ale jistě se dostávala k vytouženému finiši. Jenže před předposlední brankou obřího slalomu ztratila Pasialiová patrně rovnováhu. Zprvu se zdálo, že závodnice chce pobavit diváky, avšak tak tomu vůbec nebylo. Spadla, minula několik metrů široký finiš a uřízla si pořádný kus ostudy.

jk TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:05

   UFC Fight Night: Cowboy vs. Gaethje

   15:05

   Slovak Championship Open

   16:10

   Tour de Mont Blanc

   16:40

   Evropská liga 2019

   17:40

   Magazín Evropské ligy (1)

   18:30

   Studio Evropské ligy

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:40

   Fotbal: Chicago Fire - FC Dallas

   14:40

   Major League Soccer Highlights (28)

   15:05

   Evropská liga 2019

   16:05

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

   16:35

   UFC Unleashed (6)

   17:25

   UFC Unleashed (7)

Celý Program