Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

ms v lyžování smolařka týdne

Slalomářka z Řecka si uřízla ostudu! Podívejte se, co se jí stalo

Zdroj: SNTV

Na letošním mistrovství světa v alpském lyžování přinesly sjezdy v Aare také příběh, o který samotná aktérka zřejmě nestála. Řecká slalomářka Silouani Kostits Pasialiová se ztrapnila, když nedokázala vjet do širokého finiše.

Švédský šampionát byl také poslední pro americkou sportovní hvězdu Lindsey Vonnovou, ta ve svém nepodařeném Super-G nešťastně upadla. Sjezdy v Aare přinesly také příběh, o který samotná aktérka zřejmě nestála. Řecká slalomářka Silouani Kostits Pasialiová se ztrapnila, když nedokázala vjet do širokého finiše.
 


 

Ve starém Řecku vznikla tradice Olympijských her. V novodobých hrách se Řekové vyznamenávali hlavně v těch letních, ze zimních dodnes nemají ani jednu medaili. Není tedy divu, že ani v alpském lyžování nemají arsenál slibných sjezdařek.


 

Pasialiová už na začátku slalomu nepůsobila příliš jistě, propast v podobě ztráty na soupeřky se prohlubovala. Ale pro Řekyni bylo nejdůležitější hlavně dojet do cíle a takříkajíc pomalu, ale jistě se dostávala k vytouženému finiši. Jenže před předposlední brankou obřího slalomu ztratila Pasialiová patrně rovnováhu. Zprvu se zdálo, že závodnice chce pobavit diváky, avšak tak tomu vůbec nebylo. Spadla, minula několik metrů široký finiš a uřízla si pořádný kus ostudy.

jk TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:05 13:00

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto2)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   14:15

   FIA CEZ – závody na okruzích (2)

   14:45

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   15:15

   Element (390)

 • Nova Sport 2

  • 12:30 13:25

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   13:25

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   13:35

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   14:00

   Tom Belz - Kilimandscharo

   14:30

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   15:30

   RunTour – Ostrava

Celý Program