Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Cojones v akci

Sladká pomsta. I Ronaldo ukázal koule a prožil další magickou noc

Diego Simeone a Cristiano Ronaldo

Má za sebou další grandiózní večer. Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo svým osmým hattrickem v Lize mistrů pomohl Juventusu porazit v odvetě osmifinále Atlético Madrid 3:0. A vzhledem k tomu, že Stará dáma první duel ve Španělsku prohrála 0:2, postoupila do čtvrtfinále. A nebyl by to čtyřiatřicetiletý Portugalec, aby v návalu emocí a testosteronu neoplatil obscénní gesto kouči soupeře.

Po prvním vzájemném střetnutí vzbudil vlnu nevole. Kouč Atlétika Diego Simeone provedl své pověstné gesto, kterým chtěl ukázat, že jeho svěřenci měli před třemi týdny „Cojones“ neboli koule.

Diego Simeone ukazuje
Zdroj: Sky sport Diego Simeone ukazuje "Cojones"

I po odvetě se diváci stejného chování dočkali. Jenže už to nebyl argentinský stratég, nýbrž Ronaldo, který pár minut po závěrečném hvizdu provedl symbolizující gesto.

A hráči Juventusu skutečně prokázali, že koule měli. Celý zápas svého soupeře tlačili. Nerozhodil je ani po čtyřech minutách neuznaný gól Chielliniho, kterému předcházel faul Ronalda. Stále totiž věřili ve své schopnosti.

Zářila hlavně největší hvězda. Cristiano vstřelil všechny tři góly svého týmu. Ten rozhodující čtyři minuty před koncem z pokutového kopu. Juventus tak po posledním hvizdu sudího Kuiperse mohl oslavovat svého hrdinu. Svého krále.

„Tohle je důvod, proč mě Juventus přivedl. Abych mu pomohl v magických nocích, jako byla tato. Je opravdu těžké čelit Atlétiku, ale my jsme byli lepší a zasloužili si postoupit,“ pronesl po utkání Ronaldo. „Je ještě brzy mluvit o finále, ale už jsme mu zase o krok blíž,“ dodal vítězoslavně.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:35 06:30

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program