Skvělý Zacha dirigoval výhru Devils. Boston dostal sedmičku

Otava redakční fotka
Marek Otava
26.2. 2021 6:39
NHL

Výborný večer v NHL má za sebou český útočník Pavel Zacha. 23letý hokejista New Jersey si totiž proti Buffalu zapsal tři body za gól a dvě asistence a stal se první hvězdou zápasu. Devils nakonec vyhráli nad Sabres 4:3 v prodloužení. Opačné pocity měli hokejisté Bostonu David Pastrňák a Jakub Zbořil, kteří dostali od Islanders sedm gólů.

Pavel Zacha momentálně prožívá v NHL skvělé období. Proti Buffalu Sabres tak bodoval už poosmé v řadě, a navíc se jednalo hned o tři bodové zápisy.

Nejdříve dvakrát asistoval, následně v prodloužení za stavu 3:3 skóroval a rozhodl o výhře New Jersey Devils. Navíc se stal i první hvězdou večera.

Nedařilo se naopak Bostonu s Davidem Pastrňákem a Jakubem Zbořilem. Bruins totiž dostali od New York Islanders hned sedm gólových kousků a byla z toho tvrdá porážka 2:7.

U jedné branky Bostonu pak asistoval obránce Zbořil.

Příliš se nevedlo ani brankáři Calgary Davidu Rittichovi, který po čtyřech gólech střídal a Flames nakonec prohráli 1:6.

To gólman Washingtonu Vítek Vaněček naopak udržel na uzdě hokejisty Pittsburghu a Capitals tak vyhráli 5:2.

To utkání San Jose proti Vegas Golden Knights muselo být odloženo. Pozitivní test měl totiž Tomáš Hertl: