NBA Noční zápasy

Skvělý výkon! Irving triple-doublem zajistil Bostonu těsnou výhru

Kyrie Irving

Výborný výkon předvedl v nočních zápasech NBA Kyrie Irving z Bostonu. Hvězda Celtics si v zápase proti Sacramentu Kings připsala svůj druhý triple double kariéry a 31 body, 12 asistencemi a 10 doskoky výrazně pomohla k vítězství 126:120.

Boston v prvním poločase prohrával už o 17 bodů, ale i díky výkonu rozehrávače Irvinga dokázal manko ve zbytku utkání stáhnout. A pak i otočit. Nakonec Celtics zvítězili těsně o šest bodů a Sacramento udolali pojedenácté za sebou.

Velké drama viděli diváci v Denveru. Místní Nuggets ještě v poslední čtvrtině prohrávali o dvanáct bodů, ale v poslední vteřině dokázali zásluhou Nikoly Jokiče vyhrát. Srbský pivot neodehrál moc povedený zápas, zapsal jen 11 bodů, ale v klíčové chvíli zvládl těžkou střelu přes obránce po otočce.

Sedmou porážku v řadě zaznamenal Dallas. Hvězdný nováček Luka Dončič nasbíral 24 bodů, 11 doskoků a devět asistencí. Šest sekund před koncem nájezdem zakončeným smečí s faulem poslal Mavericks do vedení, následně však neproměnil trestný hod, který hostům nakonec chyběl.

17:20

FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína Záznam kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)