hokej Vypadá to dobře

Skvělé zprávy! K reprezentaci se připojí další tři hvězdy z NHL

Česká hokejová reprezentace
Zdroj: Profimedia

Ze zámoří přišly skvělé zprávy! K hokejové reprezentaci by se měly připojit tři velké posily z NHL. Tým by měl doplnit Michael Frolík, Ondřej Palát a Dominik Simon.

Všem třem hráčům skončila sezona nečekaně velmi brzo. Ondřej Palát s Tampou vyhrál celou základní část, v play off ale suverén naprosto vyhořel a padl 4:0 s Columbusem.


Stejným poměrem vylétl i vítěz z let 2016 a 2017 Pittsburgh. Za něj bojoval Dominik Simon, v sérii s Islanders nedokázal ale svého soupeře ani jednou zdolat. Calgary, vítěz Západní konference, dokázalo s Michaelem Frolíkem v sestavě proti Coloradu zvítězit pouze jednou.
 

Teď se všechny tři hvězdy konečně vyjádřily ke své účasti na rychle blížícím se mistrovství světa. A všechny tři mají o reprezentaci zájem. Pro web isport.cz to potvrdil Petr Nedvěd.


„S Ondrou Palátem a Michaelem Frolíkem jsme domluveni, že by se měli předvést už na turnaji v Brně,“ potvrdil Nedvěd jejich účast v zápasech 2. a 5. května.


Dominik Simon by se v národním dresu mohl představit ještě dříve. Pokud stihne v Pittsburghu oficiálně ukončit sezonu, mohl by zvládnout už sobotní zápas v Nitře proti Slovensku.
 

Trenéři reprezentace budou také bedlivě sledovat noční zápasy NHL. Sedmé klání čeká Boston s Davidem Pastrňákem a Davidem Krejčím i San Jose s Tomášem Hertlem.
 

Zápas mezi Bostonem a Torontem můžete sledovat na Nova Sport 1 od 1:05, klání mezi San Jose a Vegas Golden Knights o tři hodiny později.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:00 13:00

   Ligue 1 Highlights (17)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Basketbal: Nižnij Novgorod - Iberostar Tenerife

   14:45

   Magazín Evropské ligy (6)

   15:35

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj LegendOhlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

   15:55

   Rychlá kola (12)

 • Nova Sport 2

  • 11:00 13:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Denver Nuggets

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - New York Rangers

   14:45

   NHL – akce měsíce

   14:55

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - PAOK

   16:35

   World Rookie Tour - Part 1

   17:00

   UFC Reloaded (9)

Celý Program