kvalifikace na me kolik asi dostal lajků

Skotsko zuří: Postup na ME jim zhatilo selfie s Lewandowskim!

selfie s lewou
Zdroj: Twitter

Čtvrteční kvalifikační zápas mezi Skotskem a Polskem skončil remízou 2:2, kterou až v nastavení zachránil pro Poláky Robert Lewandowski. Skotům tak definitivně unikla jakákoliv šance kvalifikovat se na evropský šampionát. Celé Skotsko ale našlo viníka, který za Lewandowského gól v nastavení nese zodpovědnost!

Běží 94. minuta zápasu a polský kanonýr Robert Lewandowski ve skluzu doráží míč do branky. Polsku zachraňuje remízu 2:2 a Skotsku upírá jakoukoliv šanci kvalifikovat se na evropský šampionát.

Rozhodčí obvykle nastavuje tři minuty, pokud každý z týmů využije všechny tři možná střídání. Za každé střídání nastaví 30 vteřin. Ale ve Skotsku musel sudí přidat ještě pár vteřin navíc, protože zápas narušil fanoušek, který neodolal pokušení vyfotit se s aktuálně nejlepším evropským střelcem, Robertem Lewandowskim.

Vteřiny, které dělily Skotsko od výhry nad Polskem a stálou nadějí pro záchranu kvalifikace a možné účasti na mistrovství Evropy. Paradoxní na celé situaci je, že fanoušek, který tak toužil po fotce s polským útočníkem, je Skot.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Strnete hrůzou! Žena si fotila ´selfíčko´ a zachytilo něco, z čeho budete mít noční můry!

Pavol Habera udělal ranní ´selfíčko´ ve stylu postelová kauza Jágr! To musíte vidět!

17:20

FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína Záznam kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)