Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 10. 2018
americká univerzita otřesná událost

Školní lásku ukončila smrt. Atletku zabil expřítel, pak se sám zastřelil!

Lauren McCluskeyová
Zdroj: Twitter

Univerzita v americkém Utahu se vzpamatovává z otřesné vraždy atletky Lauren McCluskeyové. Její tělo našli v kampusu na začátku tohoto týdne poté, co ji pravděpodobně zastřelil její expřítel. Ten poté obrátil zbraň proti sobě a spáchal sebevraždu.

Teprve jedenadvacetiletá Lauren byla úspěšná ve skoku do výšky a pětiboji. Osudnou se jí stala pondělní noc před 22. hodinou. Policie tvrdí, že udržovala milostný vztah s Melvinem Rowlandem, který měl nejprve zabít ji a poté si sám vzal život v nedalekém kostele.

 

Těsně před smrtí Lauren telefonovala se svoji matkou, která ještě v telefonu zaslechla, jak její dcera křičí. "Ne, ne, ne!" uvedla poslední slova své dcery na twitteru. "Myslela jsem si, že možná nabourala v autě," dodala zdrcená matka.

 

"Můj manžel pak zavolal na policii a já stále držela ten hovor. Po několika minutách se ozvala nějaká dívka, která prý našla Laurenin telefon s ostatními věcmi ležet na zemi," popsala své nejhorší chvíle v životě Jill McCluskeyová.

 

V oficiálním prohlášení univerzity pak stálo, že policie poté prohledávala celý školní areál a mrtvou atletku našla v zaparkovaném autě, kam ji měl vrah ukrýt.


"Minulou noc ztratila univerzita jednoho z nás. Lauren McCluskeyová byla zbytečně zavražděna. Tato tragická zpráva zasáhla nejen mě, ale celou univerzitu a atletickou komunitu. Naši univerzitní poradci a psychologové jsou všem jejím blízkým k dispozici. Soucítíme s její rodinou a všemi pozůstalými," napsal ředitel atletického oddílu Mark Hanlan na svém twitteru.

 

 

Tím vrahem měl být podle všeho právě sedmatřicetiletý Rowland, se kterým se Lauren zhruba měsíc předtím rozešla, protože jí lhal o své identitě a věku. "Ona si ho pak zablokovala a řekla policii, že ji obtěžuje," prohlásila o vztahu své dcery s o několik let starším mužem její matka.


Melvin Rowland je podezřelým z vraždy Lauren McCluskeyové. Jeho tělo našli bez známek života v kostele:


 

Rowland se později vloupal do nedalekého kostela a tam se zastřelil, kde jeho tělo objevil místní pastor.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:40 22:45

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   22:45

   NHL News

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   01:05

   Natural Track Luge - World Championship

   01:35

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

 • Nova Sport 2

  • 21:00 23:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   23:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   00:45

   Major League Soccer Highlights (8)

   01:15

   Premier League Darts 2019

   09:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   10:40

   UFC Unleashed (3)

Celý Program