Fotbal 1. fotbalová liga

Škodu před derby zranil fanoušek: Bude proti Spartě chybět?

Milan Škoda
Zdroj: Profimedia/Reprofoto Nova Sport
Téma:

Slavia se ve včerejším zápase proti Sigmě dlouho trápila. Olomouc šla dokonce do vedení, ale sešívané dostal do hry zase Milan Škoda, který celkem nechtěným způsobem dostal míč do brány (odrazil se mu od obličeje). Pak skóroval ještě Tecl a van Buren a tak se v Edenu mohla slavit výhra 3:1 domácích. Během oslavy třetí branky se však stala jedna kuriózní situace, která vedení Slavie rozhodně netěší. Fanoušci zranili Milana Škodu, když mu na nohu převrhli reklamní banner.

Slavisté šli v 85. minutě slavit gól van Burena k domácímu kotli. Někteří odvážlivci z něj ale vyskočili na hrací plochu a slavili společně s hráči. V té euforii však převrhli elektronický reklamní banner, o který se zranil Milan Škoda. Má problémy s kotníkem. „Naštěstí to není úplně nic vážného, asi mám trošku pochroumané vazy. Nebude to tak hrozné, mohlo to dopadnout hůře,“ uvedl Škoda na oficiálním klubovém webu.

 

 

Video, které zachycuje celý moment, najdete ZDE. Milan Škoda ze zápasu odstoupil v 87. minutě, kdy ho vystřídal Bucha. Kladná slova Škody ale uklidňují celou Slavii. Nejlepší střelec (zatím 9 branek v této sezoně) by tak neměl v pražském derby proti Spartě (které se hraje už v sobotu) chybět. 

 

 
"Bude to obrovsky těžký zápas. Asi nebude rozhodovat momentální forma, ale bude to vyrovnaný zápas, který bude chtít každý vyhrát. Mají nového trenéra, těžko říct, co teď od nich čekat. Těšíme se na to," uvedl Milan Škoda po zápase s Olomoucí.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Chicago Blackhawks - Boston Bruins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Itálie - Wales

   12:40

   Truck Racing Magazine (4)

   13:00

   MotoGP - VC Nizozemska 2019 (kvalifikace Moto3)

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00 13:10
   13:10

   NBA Classic Games: Orlando Magic - Washinghton Wizards

   14:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Lille OSC

   16:40

   CZECH Classic Open 2020

   17:00

   NHL: Carolina Hurricanes - San Jose Sharks

   18:45

   Element (417)

Celý program