Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 31.12. 2015 14:04
video velmi dobrý výkon

ŠKODA! Procházka titul nezískal, ve finále ho knokautoval King Mo

Jiří
Zdroj: facebook.com

Jiří "Denisa" Procházka zanechal v Japonsku výborný dojem. Dokráčel až do finále pyramidy, kde ale bohužel nestačil na mnohem známějšího a zkušenějšího King Mo Lawala.

Procházka prohrál, ale rozhodně se nemá za co stydět. Český fighter v boji o titul proti Muhammedu Lawalovi podal velice dobrý výkon, na zisk pásu šampiona to ale nestačilo. Přesto si do té doby v zahraničí prakticky neznámý Procházka vydobyl obrovský respekt a jeho jméno se dostalo do povědomí fanoušků, ale i špičkových promotérů po celém světě.


Nikdo se teď nebude divit, pokud v nejbližší době Procházka zakotví v jedné z nejprestižnějších organizací. Bude to v Bellatoru, UFC, nebo někde jinde? Na tuto otázku odpoví následující týdny.


Procházka byl ve finále proti bývalému šampionovi Strikeforce a Bellatoru jasným outsiderem, přesto první minuty zápasu jasně patřily jemu. Čech byl přesnější, rychlejší a měl lepší pohyb po ringu. Svého soupeře dokázal párkrát solidně zasáhnout a překvapený King Mo se jen snažil vyhýbat Procházkovým kombinacím.Po dvou minutách se ale Lawalovi podařilo dostat českého borce do jeho světa – na zem. V guardu mu uštědřil několik tvrdých ran, které Čechovi rozhodně nechutnaly.


PSALI JSME:


Procházka se snažil co nejrychleji dostat na nohy, což se mu nakonec povedlo. Paradoxně právě v postoji přišel rozhodující úder. Procházka ihned poté, co uniknul ze země, začal svého soupeře nahánět po ringu, měl ale ruce dole a toho zkušený Lawal využil přesným pravým hákem a po 5 minutách a devíti vteřinách ukončil finálový duel.


V druhém hlavním zápase večera se po třech letech vrátil mezi provazy Fedor Emalianenko a ten podle očekávání udělal rychlý proces s nezkušeným Jaideepem Singhem, kterého porazil po třech minutách, když soupeř vzdal po Fedorově spršce ran na zemi.
 

TN.cz