Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 6. 2018
Fotbal Ze soukromí

Škoda, Kremenčík a další: Rok plný fotbalových svateb! PŘEHLED

Milan Škoda
Zdroj: Profimedia/Instagram

Fotbalová liga plná radosti a štěstí. I tak by se dal nazvat uplynulý rok, který byl plný svateb českých fotbalistů. Tu poslední měl na začátku týdne slávistický Milan Škoda.

Milan Škoda se ve dvaatřiceti letech oženil s přítelkyní Terezou. Útočník pražské Slavie si řekl se svou partnerkou "ano" v Troji. Mimo fotbalových kolegů dorazil na obřad i zpěvák Richard Krajčo, který se staral o hudbu. 

 

15

GALERIE: Svatby českých fotbalistů

Zdroj: Twitter (SK Slavia Praha)

Milan Škoda si vzal přítelkyni Terezu

Hodnocení:

 

Je to vůbec bohatý rok na "fotbalové svatby". Nejlepší střelec letošního ligového ročníku Michael Krmenčík si vzal přítelkyni Denisu a to na romantické Okoři.

 

Svatbu měl i reprezentant Lukáš Droppa, který se ženil na jednom z nejstarších hradů v České republice – na hradě Buchlov, nedaleko Uherského Hradiště. Záložník bratislavského Slovanu si vzal krásnou přítelkyni Soňu.

 

Za pár dnů to bude rok, kdy se Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská provdala za fotbalistu Pavla Kadeřábka. Svatba proběhla v tajnosti na Moravě. Uvidíme, co zadák Hoffenheimu vymyslí za překvapení k ročnímu výročí.

 

 

Sám už není ani útočník Lukáš Juliš. Tedy on není sám už delší dobu, ale pár dnů je to úředně potvrzeno. Útočník Sparty si vzal partnerku Terezu, se kterou očekává potomka. Svatba proběhla na zámku v Třebešicích.

lju TN.cz