Skandál na Slovensku! Hráči Trenčína pořádali hon na soupeře

Zákeřný zákrok na hráče Nitry
Zdroj: YouTube.com

Emoce, bitky a tvrdé souboje. To vše k play off patří. To, co ale předvedli hráči Trenčína, už bylo za hranou. Na jednoho z hráčů Nitry uspořádali doslova hon!

V divokém zápase rozdali rozhodčí 131 trestných minut. Druhé utkání série bolelo především Lantošiho. Ten dostal první direkt už v desáté minutě. Ve středním pásmu ho trefil ramenem do hlavy Sádecký a rozhodčí ho předčasně poslali do sprch.

„Chtěl jsem hrát čistě do těla, asi jsem ale štrejchl protihráči i hlavu a to mě mrzí,“ kál se po zápase Sádecký.

„Jak jste přišli na to, že jsme lovili Lantošiho?“ ptal se nechápavě trenér hostů po zápase novinářů. „Od toho jsou tam rozhodčí, aby to posoudili. To je moje odpověď. Nehněvejte se na mě, ale aby tu Sádecký někoho lovil? Koukněte se na ten zápas znovu a lépe,“ hodnotil celý zápas kouč Trenčína Peter Oremus.

Otázkám na lov se ale nejde vůbec divit. Lantoši se objevil v krvi ještě třikrát. A zákrok Starosty z 52. minuty ho dokonce poslal do šatny. „Starostův zákrok mi nepřišel jako běžný a očekávám, že bude mít nějakou dohru. Bylo to za stavu 4:1 v rozhodnutém zápase. Pro mě to bylo už přes čáru, čertil se nitrianský kouč Antonín Stavjaňa. Jeho svěřenec při tomto zákroku přišel o šest zubů.