Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 3. 2017
nova sport uk open

Souboj velikánů už ve čtvrtfinále! Kdo ovládne "FA Cup of Darts"?

Raymond van Barneveld a Peter Wright
Zdroj: YouTube.com

Další z vrcholů letošní šipkařské sezóny se rozjel na plné obrátky. Už dnes večer se mezi nejlepšími borci letošního UK Open rozhodně o vítězi patnáctého ročníku této prestižní soutěže přezdívané „šipkařský FA Cup“.

Už od pátku je přitom jisté, že šampiónem určitě nebude obhájce posledního triumfu. Michael van Gerwen se totiž z tradičního turnaje odhlásil kvůli bolesti zad. I bez něj to však znovu byla napínavá podívaná, která nepostrádala řadu překvapení.
 

Tak například už třetí kolo bylo konečnou pro Garyho Andersona, který senzačně skončil po dramatickém duelu na šipkách amatéra Paula Hogana. Třiapadesátiletého veterána zastihlo letošní UK Open ve skvělé formě, když o kolo později vymetl z turnajového pavouka i Adriana Lewise, tedy dalšího účastníka Premier League. Sklonit se musel až v boji o nejlepší osmičku před uměním Velšana Gerwyna Price.

 Gary Anderson vs. Paul Hogan:

Dál než do třetího kola nedošel ani Ronny Huybrechts, starší bratr Kima Huybrechtse, kterého vídáme každý čtvrtek při tradiční Premier League. Jeho přemožitel Vincent van der Voort pak ve čtvrtém kole přetlačil Jelle Klaasena, v osmifinále ale prohrál s Darylem Gurneym.
 

Anketa

Kdo vyhraje šipkařské UK Open 2017?

Hlasovalo 86 lidí.

O titul si to tak v neděli rozdá osmička nejlepších ve složení Gerwyn Price, Ian White, Alan Norris, Simon Whitlock, Kim Huybrechts, Raymond van Barneveld, Daryl Gurney a Peter Wright.
 

A los byl nemilosrdný. Proti sobě totiž svedl už ve čtvrtfinále dvojici favoritů. Peter Wright coby turnajová jednička vyzve Raymonda van Barnevelda.
 

Los čtvrtfinále UK Open:
Kim Huybrechts – Alan Norris
Ian White – Gerwyn Price
Simon Whitlock – Daryl Gurney
Peter Wright – Raymond van Barneveld

Přímý přenos 3. dne turnaje UK Open můžete sledovat v neděli 4. března od 14:00 a posléze od 20:05. Vše na Nova Sport 2 a VOYO.
 

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:05 16:45

   Valencia CF - Villarreal CF

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Proběhni.se 2019

   17:10

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 15:25 16:50

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   19:05

   Premier League Darts 2019

   21:30

   Truck Racing Magazine (2)

   21:50

   Spartan Race – Kutná Hora

Celý Program