jednoznačná výhra

SINNERS se osm měsíců předem kvalifikovali na letošní MČR v CS:GO

SINNERS s vítěznou trofejí
Zdroj: playzone.cz
SINNERS s vítěznou trofejí
Téma:

Kvalifikace na letošní Mistrovství ČR v CS:GO se ani pořádně nerozjela a osm měsíců před listopadovým finále už republika zná první kvalifikovaný tým. Tím se stal o víkendu celek SINNERS Esports, který vyhrál úvodní zastávku HAL3000 MČR Tour.

Prvním postupujícím na Vodafone MČR 2021 jsou SINNERS, kteří si ve finále dokázali poradit s Entropiq 2:1, a potvrdili tak roli největšího favorita. Vzhledem k nedávným úspěchům SINNERS na mezinárodní scéně bylo velkým překvapením, že Entropiq zvládli uhrát alespoň jednu mapu.

 

Po úvodní výhře SINNERS 16:3 se dokázali Entropiq vzchopit na druhé mapě a těsnou výhrou 16:14 si vynutili rozhodující bitvu. Na té už ale SINNERS opět jednoznačně dominovali a vyhráli ji bezpečně 16:6.

 

Finalisté si zajistili místenky v třetí sezóně prestižního mezinárodního turnaje European Development Championship, kde se bude hrát o celkem 30 tisíc dolarů, tedy přibližně 659 tisíc korun.

Kromě přímého postupu na samotné MČR se hrálo o tisíce MČR bodů, které se počítají do celoroční kvalifikace. Krom druhých Entropiq si největší porci kvalifikačních bodů odnesli třetí Sampi.Tipsport a čtvrtá eSuba.

Sbírat body do celoroční kvalifikace půjde ještě v rámci dvou sezon Tipsport COOL ligy, kde funguje první a druhá liga, přičemž v obou bojuje osm týmů. V průběhu nadcházejících měsíců se odehrají i další dvě další zastávky MČR Tour, z nichž si vítěz zajistí přímý postup na Vodafone MČR v CS:GO.
 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - New York Islanders

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Házená: TSV GWD Minden - THW Kiel

   12:30

   FIA Karting Championship 2021 (2)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Sporting Kansas City - Austin FC

   09:00 10:45
   10:45

   Kolo pro život - Orlík

   11:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

   12:00

   Parkurová Global Champions - Valkenswaard Sestřih z průběhu 4. mítinku světové série v parkurovém skákání z Valkenswaardu

   13:00

   Tipsport Premier League 2021

   15:30

   Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

Celý program