jednoznačná výhra

SINNERS se osm měsíců předem kvalifikovali na letošní MČR v CS:GO

SINNERS s vítěznou trofejí
Zdroj: playzone.cz
SINNERS s vítěznou trofejí
Téma:

Kvalifikace na letošní Mistrovství ČR v CS:GO se ani pořádně nerozjela a osm měsíců před listopadovým finále už republika zná první kvalifikovaný tým. Tím se stal o víkendu celek SINNERS Esports, který vyhrál úvodní zastávku HAL3000 MČR Tour.

Prvním postupujícím na Vodafone MČR 2021 jsou SINNERS, kteří si ve finále dokázali poradit s Entropiq 2:1, a potvrdili tak roli největšího favorita. Vzhledem k nedávným úspěchům SINNERS na mezinárodní scéně bylo velkým překvapením, že Entropiq zvládli uhrát alespoň jednu mapu.

 

Po úvodní výhře SINNERS 16:3 se dokázali Entropiq vzchopit na druhé mapě a těsnou výhrou 16:14 si vynutili rozhodující bitvu. Na té už ale SINNERS opět jednoznačně dominovali a vyhráli ji bezpečně 16:6.

 

Finalisté si zajistili místenky v třetí sezóně prestižního mezinárodního turnaje European Development Championship, kde se bude hrát o celkem 30 tisíc dolarů, tedy přibližně 659 tisíc korun.

Kromě přímého postupu na samotné MČR se hrálo o tisíce MČR bodů, které se počítají do celoroční kvalifikace. Krom druhých Entropiq si největší porci kvalifikačních bodů odnesli třetí Sampi.Tipsport a čtvrtá eSuba.

Sbírat body do celoroční kvalifikace půjde ještě v rámci dvou sezon Tipsport COOL ligy, kde funguje první a druhá liga, přičemž v obou bojuje osm týmů. V průběhu nadcházejících měsíců se odehrají i další dvě další zastávky MČR Tour, z nichž si vítěz zajistí přímý postup na Vodafone MČR v CS:GO.
 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Dallas Stars - Florida Panthers

   20:05 23:00
   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   Granada CF - Manchester United FC

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

   03:45

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   20:55 23:00
   23:00

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel

   00:30

   Fotbal: SSV Jahn Regensburg - SV Werder Bremen

   02:10

   Racing magazine (1)

   02:35

   NBA: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Fotbal: FC Metz - Lille OSC

Celý program