Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal 1. fotbalová liga

Simulující Baroš jako vzor pro děti? Klub od toho dává ruce pryč!

Milan Baroš
Zdroj: ČTK

Milan Baroš, fotbalista, kterých v České republice moc podobných není. Přesto někdejší útočník Premier League či české reprezentace nemůže být úplně dobrým příkladem pro malé fotbalové naděje. Proč? V derby s Opavou totiž nafilmoval pád a pak se svíjel v bolestech. Z videa je přitom patrné, že ke kontaktu s opavským Svozilem vůbec nedošlo. A co na to klub? Nechce se v tom dál "šťourat".

Na novináře Milan Baroš reaguje jen po utkání, ale jinak si střeží své soukromí. I proto redakce Nova Sport nedostala od ostravského fotbalisty vyjádření ke zmíněné situaci, ke které došlo v derby s Opavou. Pokud jste daný moment ještě neviděli, můžete si ho pustit ve videu, které je v tomto článku:

 

Simulování Milana Baroše v zápase s Opavou vadilo mnohým fanouškům a jistě i mnohým rodičům, jejichž ratolesti hrají fotbal. Hvězda jako Baroš by totiž měla být vzorem pro malé fotbalisty, ale po zmíněném derby by rozhodně nebyla vzorem zcela vhodným.

 

 

Tak jako tak, klub od toho dává ruce pryč a k situaci už se nechce nijak vracet. "Rozhodčí tu situaci už vyhodnotili na hřišti a my jako klub už to nechceme dál rozebírat," řekl pro Nova Sport tiskový mluvčí Baníku Ostrava Marek Lorenc. A tak Baroše nejspíš ani žádný postih v rámci klubu nečeká.

 

Přesto je Milan Baroš simulant. Alespoň podle opavských fanoušků. "Baroš herec z Ostravy. Herečka ten Baroš. On za to nemůže, když to dělá celou kariéru, na závěr už to těžko změní," zuří lidé v diskuzích na sociálních sítích.

 

Anketa

Je podle vás Milan Baroš dobrým vzorem pro děti?

Hlasovalo 278 lidí.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:45 17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   20:50

   Element (388)

 • Nova Sport 2

  • 17:00 19:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   22:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   23:40

   Major League Soccer Highlights (12)

Celý Program