Publikováno 31. 1. 2019
NHL Hokejový večer

Dominik Simon pomohl k výhře nad Tampou, Palát nebodoval!

Dominik Simon

V noci se hrály v NHL pouze dva zápasy, ale v obou se představili čeští hokejisté. Bodoval však jen útočník Pittsburghu Dominik Simon, který pomohl k výhře Penguins 4:2 nad Tampou Bay.

Už v první třetině vedli Tučňáci 3:0. Skóre otevřel Riley Sheahan. Na něj navázal v osmé minutě Phil Kessel a o pár vteřin později navýšil vedení Sidney Crosby, kterému nahrával právě Dominik Simon. Ve druhé části dal ještě jeden gól Kris Letang. V závěrečném dějství ještě snížil Miller a Stamkos.

Hodně nezáživné bylo utkání mezi Dallasem a Buffalem. Při pohledu na statistiky to vypadá, že se hrálo jen v první třetině. Právě v té padl jediný gól Jamieho Benna, díky kterému vyhráli Stars 1:0. Pak se ještě vylučovalo jednou na obou stranách a to bylo z první dvacetiminutovky i utkání úplně vše.