Trenér přestupní spekulace

Silná ruka na trenérském postu? Sparta vábí Pavla Vrbu!

Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia
Téma:

Veřejnost velmi nahlas hovoří o tom, že fotbalová Sparta přemýšlí o novém obsazení postu hlavního trenéra. Údajně do svých řad vábí velezkušeného lodivoda Pavla Vrbu. Ten je momentálně volný a v nejbližších dnech by se měl rozhodnout s největší pravděpodobností pro Spartu, někteří hovoří i o návratu do Plzně.

Sparta měla zájem o Vrbu už na podzim a tak vše dává smysl. V té době však ještě vedl ruskou Machačkalu, ale toto angažmá se Vrbovi dvakrát nevyvedlo. Výsledky rozhodně nebyly uspokojivé, čemuž odpovídá i aktuální umístění Anži, který je v ruské nejvyšší soutěži až jedenáctý.

 


"Sparta Vrbu znovu oslovila a jedná s ním,"
potvrdil redakci iSport.cz dobře informovaný zdroj. "Když na podzim přišel do klubu David Holoubek, nějaké věci Spartě vyšly. Běželo to všechno normálně a navíc vedení vědělo, že je to jen na záskok. Klidně to takto mohli nechat do léta, ale přišli s myšlenkou, že bude trenérem Tomáš Požár. To je pro mě trošku sci-fi ," mluvil o trenérském postu ve Spartě pro TN.cz Horst Siegl.

 


Všechno se podle nejnovějších informací může zase rychle změnit. Spojení Vrba a Sparta je čím dal pravděpodobnější. Jenže ve hře je i Viktoria Plzeň, tedy klub, se kterým Vrba slavil mimo jiné dva mistrovské tituly v české nejvyšší soutěži. Roman Pivarník má totiž vzhledem k ne zrovna ideálním výsledkům Viktorie v úvodu jarní části velmi nejistou pozici a tak by byl Vrba nejvhodnější náhradou v případě, že by Pivarník v plzeňském klubu skončil.

 

Anketa

Půjde Pavel Vrba do Sparty nebo do Plzně?

Hlasovalo 228 lidí.

 

lju TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Hell is Real (2)

   20:30 20:45
   20:45

   NHL: Dominik Kubalík - hvězdný nováček

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Finálová série Stanley Cupu 2010

   23:05

   Element (414)

   23:15

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   20:00 23:00
   23:00

   Karel Sedláček – První profesionál

   23:10

   World Darts Championship 2019

   02:00

   Andrea Dovizioso - Neohrožený

   09:00

   Tipsport Premier League 2020

   11:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

Celý program