Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2017 16:58
Trenér přestupní spekulace

Silná ruka na trenérském postu? Sparta vábí Pavla Vrbu!

Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia

Veřejnost velmi nahlas hovoří o tom, že fotbalová Sparta přemýšlí o novém obsazení postu hlavního trenéra. Údajně do svých řad vábí velezkušeného lodivoda Pavla Vrbu. Ten je momentálně volný a v nejbližších dnech by se měl rozhodnout s největší pravděpodobností pro Spartu, někteří hovoří i o návratu do Plzně.

Sparta měla zájem o Vrbu už na podzim a tak vše dává smysl. V té době však ještě vedl ruskou Machačkalu, ale toto angažmá se Vrbovi dvakrát nevyvedlo. Výsledky rozhodně nebyly uspokojivé, čemuž odpovídá i aktuální umístění Anži, který je v ruské nejvyšší soutěži až jedenáctý.

 


"Sparta Vrbu znovu oslovila a jedná s ním,"
potvrdil redakci iSport.cz dobře informovaný zdroj. "Když na podzim přišel do klubu David Holoubek, nějaké věci Spartě vyšly. Běželo to všechno normálně a navíc vedení vědělo, že je to jen na záskok. Klidně to takto mohli nechat do léta, ale přišli s myšlenkou, že bude trenérem Tomáš Požár. To je pro mě trošku sci-fi ," mluvil o trenérském postu ve Spartě pro TN.cz Horst Siegl.

 


Všechno se podle nejnovějších informací může zase rychle změnit. Spojení Vrba a Sparta je čím dal pravděpodobnější. Jenže ve hře je i Viktoria Plzeň, tedy klub, se kterým Vrba slavil mimo jiné dva mistrovské tituly v české nejvyšší soutěži. Roman Pivarník má totiž vzhledem k ne zrovna ideálním výsledkům Viktorie v úvodu jarní části velmi nejistou pozici a tak by byl Vrba nejvhodnější náhradou v případě, že by Pivarník v plzeňském klubu skončil.

 

Anketa

Půjde Pavel Vrba do Sparty nebo do Plzně?

Hlasovalo 228 lidí.

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   Hokej: NHL – play-off

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

 • Nova Sport 2

  • 01:00 02:30

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   02:30

   UFC Unleashed (2)

   09:00

   Fotbal: Toulouse FC - Lille OSC

   10:40

   Czech rally 2019 (1)

   11:05

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   11:15

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

Celý Program