tenis

Šílený zápas! Lotyška vyrobila 25 dvojchyb, přesto má skalp Plíškové

Karolína Plíšková

Karolína Plíšková překvapivě končí na turnaji v Pekingu už v prvním kole. Česká tenistka podlehla Jeleně Ostapenkové z Lotyšska ve třech setech 5:7, 6:3 a 5:7. Vítězka se radovala navzdory 25 dvojchybám!

Plíškové se na asijském turné v posledních dvou turnajích příliš nedařilo. Po triumfu v Čeng-čou vypadla ve Wu-chanu už ve druhém utkání a konečnou pro ni byl v Pekingu už první zápas.

Česká tenistka nehrála dobře a i když jí soupeřka pomáhala nevynucenými chybami, v sama také hodně chybovala.

V první sadě Plíšková prohrála čtyři svá podání v řadě a set nakonec v koncovce 5:7. Ve druhém setu také odvracela několik brejkbolů a dějství pro sebe uhrála poměrem 6:3, třetí set už ale zase patřil Lotyšce.

Plíšková má ale i přes předčasný konec v Pekingu zajištěnu účast na Turnaji mistryň.

• 01:05 04:05

NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins