Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 7. 2018
The Open Šlo o zdraví

Riskoval ránu do intimních partií: Jak tento odpal dopadl? VIDEO

Golfista Mickelson přehazující fanouška
Zdroj: Reprofoto Instagram

Pěknou dávku kuráže projevil fanoušek amerického golfisty Phila Mickelsona, když riskoval své zdraví, aby se pětinásobný vítěz turnaje kategorie Major mohl předvést. Trik se hráči naštěstí povedl a odvážlivec nakonec odcházel bez boule na hlavě či bolesti v choulostivých partiích.

Golf je povětšinou velice klidný sport, proto se není co divit, že si jeho hraní chtějí sportovci i fanoušci čas od času okořenit.  

 

Američan Mickelson, který se v posledních dnech připravoval na British Open, projevil nejen smysl pro zábavu, ale také úžasnou golfovou šikovnost. Jako součást tréninku si k sobě přizval jednoho z přihlížejících, pak se plně rozšvihl a z bezprostřední blízkosti jej míčkem přehodil.

 

 

Je nezbytné ocenit i odvahu onoho fanouška, který neuhnul, i když mu zdravý rozum nejspíš říkal, aby vzal nohy na ramena.

 

Populární "Lefty" Mickelson, sice není před The Open považován za hlavního favorita, může ale využít svých zkušeností a překvapit. Rozhodně bude potřebovat i podobné švihy, aby se vyhnul nástrahám skotského hřiště Carnoustie, které slavný turnaj pořádá po jedenácti letech.

 

Celé The Open můžete sledovat na stanici Nova Sport 1.

TN.cz