Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 5. 2018
Fotbal Divoký let

ŠÍLENÉ: "Přestaňte, spadneme," prosila letuška anglické fanoušky!

Divocí fanoušci Liverpoolu v letadle
Zdroj: Profimedia/Twitter
Divocí fanoušci Liverpoolu v letadle

Když se díváte na video, nejspíš máte důvod k smíchu. Angličtí fanoušci, kteří letěli do Kyjeva podpořit Liverpool na sobotní finále Ligy mistrů, to ale přehnali a dostali pilota do nebezpečné situace. Během letu totiž bouchali do úložných prostorů nad hlavami, skákali, řvali a neuklidnila je ani vystrašená letuška.

Letadla jsou v dnešní době konstruována tak, aby zvládla mnoho nebezpečných situací a poradila si mnoha situacemi. Stále však platí, že důležitou roli u samotného letu hraje fyzika. Do té spadá i správné vyvážení letadla. Když se fanoušci Liverpoolu v průběhu letu do Kyjeva zvedli, začali se volně pohybovat na palubě ze strany na stranu a dělat všechno to zvěrstvo, pilotům asi moc do smíchu nebylo. Stejně tak ani vyděšené letušce…

 


 

Všechno přitom začalo nevinným zpíváním a skandováním. Fanoušci Liverpoolu, kteří byli zřejmě posílení alkoholem, si dělali, co chtěli. Když by běhali ze strany na stranu tři, čtyři, nebo snad i deset, tak by to velký vliv na vyvážení nemělo. Jenže oni se zvedli skoro všichni a právě letuška musela zasáhnout. Moc autority ale neměla.

 

 

Let z Liverpoolu do Kyjeva byl nakonec dokončen bez jakýchkoliv problémů. Video z paluby se následně objevilo na internetu a baví veřejnost. Na Liverpool čeká v sobotním finále Ligy mistrů Real Madrid a hraje se právě v hlavním městě Ukrajiny.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:00 00:30

   Rychlá kola (4)

   00:30

   Czech rally 2019 (1)

   01:05

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   11:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 23:35 02:00

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   02:00

   RunTour – České Budějovice

   02:15

   Valencia CF - Villarreal CF

   09:00

   Fotbal: EA Guingamp - Olympique Marseille

   10:45

   Ligue 1 Preview (33)

   11:15

   Fotbal: LA Galaxy - Houston Dynamo

Celý Program