Aktualizováno 7.8. 2016 08:01
UFC šílená rána

Knockout roku, píší v zámoří. Viktor Pešta skončil v bezvědomí!

Marcin Tybura a Viktor Pešta
Zdroj: twitter
Marcin Tybura a Viktor Pešta

Měl to být jen jeden ze zápasů večera, nakonec se ale o duelu Viktora Pešty s Marcinem Tyburem mluví víc, než se čekalo. Polský bojovník totiž zničil českého rivala masivním kopem na hlavu a poslal ho do bezvědomí. Noc v Salt Lake City tak měla postaráno o senzační moment...

Kop Marcina Tybury přistál na spánku Pešty v 53 vteřině druhého kola. Následoval už jen bezvládný pád českého fightera na zem.
 

"Tuhle kombinaci útoku jsem si na dnešní večer připravoval, kop byl součástí plánu. Děkuji mému týmu a mému trenérovi, skvěle mě na to připravili," jásal polský fighter.


"Je to můj přítel a snad budeme i dál přáteli. Jsem nadšený, Teď budu chvíli slavit a pak uvidíme, co bude dál," dodal.

 

 Diváci v Salt Lake City a měli o Viktora Peštu chvíli strach. Český bojovník se totiž dlouho neprobral z bezvědomí. Rána na hlavu byla šílená.

 

 

 

Nakonec si všichni oddechli až ve chvíli, kdy český fighter opustil oktagon v doprovodu svého týmu. To už ale Tybura slavil.


"Ten zápas jsem chtěl absolvovat jinak. Gratuluji Marcinovi, je to velký bojovník. Děkuji Gregovi Jonesovi a Evanu Borisovi za pomoc po celý týden. A omlouvám se, že jsem zklamal lidi
," poslal pak Pešta vzkaz na svůj facebook.

ram TN.cz