královna svahů

Shiffrinová opět nazula lyže! Její jízda ale neměla dlouhého trvání

Mikaela Shiffrinová
Zdroj: Profimedia
Mikaela Shiffrinová
Jiří Průša
Jiří Průša
5.4. 2020 9:23

Nejlepší lyžařka současnosti, Mikaela Shiffrinová, pobavila své fanoušky na instagramu "tréninkovým" videem. Přestože vleky v současné době nejezdí, pětadvacetiletá závodnice se vydala na projížďku. Ta však z pochopitelných důvodů nebyla moc dlouhá.

Poslední roky byste marně hledali lepší lyžařku, než jakou je Mikaela Shiffrinová. Ta ovládla Světový pohár tři roky v řadě a v letošním ročníku skončila druhá, přestože třetinu sezony nezávodila. Po úmrtí tatínka si totiž dala na nějakou dobu od lyžování pauzu, a když už se chtěla na svahy vrátit, byla sezona předčasně ukončena kvůli koronaviru.


Právě onemocnění COVID-19 v současnosti brání světu v normální činnosti, takže ani Shiffrinová se nemůže prohánět po sjezdovkách. Američanka alespoň pobavila svým videem na instagramu.


Obléct ponožky, nazout lyžáky, zapnout kombinézu, helma je také samozřejmostí a hurá na lyže! Jenže co dělat, když vleky nejezdí? Dvojnásobná olympijská vítězka se tak alespoň sklouzla pár metrů po svém balkónu.


"Taková spousta sněhu, ale není kam jít. Teda skoro nikam," napsala ke svému příspěvku. Spojené státy americké jsou koronavirem nejvíce postiženou zemí. Celkem tam bylo zaznamenáno již přes 300 tisíc případů, Shiffrinová tak bude muset s návratem na svahy ještě nějakou chvíli počkat.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - New England Revolution

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: RC Lens - FC Nantes

   12:50

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace 1

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Ragby: Anglie - Irsko

   09:00 10:45
   10:45

   Draft NBA 2020

   11:05

   King of the Court - Men

   11:30

   Engadin Wind - Documentary

   12:00

   Magazín Evropské ligy (4)

   12:50

   NBA - akce měsíce

Celý program