Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 3. 2018
fotbal Konflikt

VIDEO: Hráč napadl podavače míčů, problémy má ale soupeř!

Konflikt Facunda s podavačem míčů
Zdroj: profimedia.cz

Evropská fotbalová unie UEFA už začala prošetřovat incident z úterního utkání Ligy mistrů, v němž hráč Šachtaru Doněck Facundo Ferreyra prudce povalil k zemi podavače míčů. Podle všeho si to ale zasloužil!

Tu situaci zná z fotbalu snad každý. Když některý tým vede, často se snaží držet výsledek doslova všemi možnými prostředky. Tedy včetně těch nečestných, k nimž jednoznačně patří také zdržování hry.

A právě kvůli tomuto prohřešku začala UEFA vyšetřovat AS Řím, který v úterý dovedl zápas se Šachtarem k výhře 1:0 a tím i postupu do čtvrtfinále Evropské ligy.Do problémů dostal klub z věčného městu rebelující podavač míčů, který Argentinci Facundovi dlouho odmítl hodit balon k rozehrání autu. Ten tak neudržel nervy na uzdě a chlapce přehodil přes reklamní panel, což vyústilo v hromadnou potyčku obou týmů.

Facundo dostal žlutou kartu a za svůj zkrat se po utkání omluvil, oplétačky má však spíše AS Řím. Tomu za zdržování hry hrozí hrozí minimálně tučná pokuta, ale samozřejmě také veřejné zostuzení slavné fotbalové značky...

fre TN.cz