Tenistka Vyřadila bývalou jedničku

Dcera fotbalisty září na US Open i v soukromí: Medailonek Muchové!

Karolína Muchová a Josef Mucha
Zdroj: Profimedia
Karolína Muchová a Josef Mucha
Téma:

Když porazila v prvním kole osmnáctiletou Ukrajinku Dajanu Jastremskou, byl to úspěch. Jenže když ve druhém kole Karolína Muchová, které v žebříčku WTA patří až 202. pozice, zdolala bývalou jedničku Garbiñe Muguruzaovou, byl to šok. V českém případě pozitivní šok. Kdo je ale ta dvaadvacetiletá tenisová kometa?

Pokud jste dodnes na tenisové scéně neregistrovali jméno Karolína Muchová, tak si ho pomalu, ale jistě zapamatujte. Patří totiž velkému českému překvapení na US Open. Ten je přitom jejím prvním grandslamem v kariéře.

 

 

V minulosti se Muchová dostala na French Open a na Wimbledonu do maximálně 2. kola kvalifikace. Letos přes tři kvalifikační zápasy prošla až do hlavní soutěže newyorského grandslamu a zatím se jí daří náramně.

 

Muchová je už ve třetím kole US Open a v něm se utká s přemožitelkou Lucie Šafářové Ashleigh Bartyovou z Austrálie. Pojďme ale z kurtu ke Karolínině soukromí a seznamme se s dvaadvacetiletou Olomoučankou.

 

GALERIE: Karolína Muchová

1
/
9
Zdroj: Instagram
Karolína Muchová

 

V soukromí, jak jste mohli vidět, má ráda zvířata, svého přítele, luxusní bouráky, dovolené, ale třeba i střelbu z pušky. Dcera bývalého fotbalisty Sigmy Olomouc či Zlína Josefa Muchy si také ráda zajde na koncert Justina Biebera či jen tak relaxuje.

 

 

Už před US Open Muchová prohlásila, že se chce dostat mezi elitu. Tehdy to nikdo moc nebral až tak vážně. Vždyť do zápasu s Muguruzaovou nikdy nehrála s hráčkou světové čtyřicítky. Ale je vidět, že má letos úchvatnou formu a v New Yorku se může postarat ještě o další překvapení. Snad si během turnaje vezme k srdci nějaké rady, které jí v minulosti předal poradce – vítěz Wimbledonu i French Open – Jan Kodeš.

lju TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Gloucester Rugby - Sale Sharks

   12:45

   Zvedni se z gauče (7)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   09:00 11:30
   11:30

   25 - year anniversary Verbier

   12:00

   Casey Stoner - Konec na vrcholu

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Phoenix Suns

   14:35

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Olympique Marseille

   16:20

   NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings

Celý program