Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

tenis To přehnala

Sexy fotka a nenávist! Cibulkové nadávají do atrapy člověka

Dominika Cibulková naštvala fanoušky
Zdroj: facebook

Z miláčka národa vyvrhelem. V takové situaci je momentálně slovenská tenistka Dominika Cibulková. Stačila k tomu jedna odvážná fotka ve spodním prádle a kožichu.

Cibulková ráda provokuje svoje fanoušky na instagramu odvážnými fotkami v plavkách nebo spodním prádle, teď se jí to ale pořádně vymstilo. Kromě sexy prádélka totiž na sobě měla i bílý kožich, který je možná vyrobený z opic.


Vítězka Turnaje mistryň z roku 2016 sice fotku rychle smazala, už ale bylo pozdě. Kromě nenávistných komentářů od fanoušků se přidali i ekologové, podle kterých je kožich od Valentina vyráběný z kůže bílých opic.
 

"Jsi jen ubohá sadistická atrapa člověka," pustil se do Cibulkové jeden z komentujících. A to není vše. Nejlepší slovenskou tenistku také nazývají odpornou, nechutnou, povrchní, tupou, nebo prázdnou osobou.


110

GALERIE: Dominika Cibulková

Zdroj: Instagram

Dominika Cibulková se na dovolené takto vystavila

Hodnocení:
Slovenská kráska se snaží všem vysvětlit, že se jedná jen o omyl a že je vše jinak. Moc se jí to ale nedaří. "Je to sice kožich od Valentina, ale je to kožich z kozy. Z opic se kožichy nedělají," obhajoval tenistku její dvorní stylista Andrej Kusalík pro deník Nový Čas. Dojem Cibulkové ale nevylepšil. Naopak ji uškodil nedávný rozhovor, ve kterém o kožichu z opic mluvila.


"Jsem toho názoru, ať si každá žena nosí, co chce. Ano, velké módní domy odmítají dělat věci z exotických kůží nebo z pravých kožešin. Dominika se netají tím, že nosí kabelky z krokodýla nebo pštrosa, kožichy z norků a koz. Jsou to všechno věci, které jsou z legálních módních domů, nejde o černý trh,“ pokračoval Kusalík.


Do Cibulkové se ale opřela na facebooku slovenská organizace Eko-inak a její příspěvek má už přes tisíc sdílení. "Co se musí stát člověku, když má potřebu nosit na sobě kožich z opice? Proč dokáže být tak krutý, jen kvůli společenskému postavení? Když ví, že při výrobě umírají desítky živých tvorů, kteří žili bídný život, byli týraní, jen aby si tenhle 'luxus' někdo koupil a cítil se v něm krásnější nebo lepší?"


"Jakého člověka potěší smrt opice? Tvor tak podobný svou DNA člověku. To je něco nereálného. Jsou to desítky opic, které byly násilně usmrcené pro konkrétní módní doplněk. Pro pár fotek. Kousek, který bude viset v šatníku. Vedle dalších mrtvol. Co jsme to za lidi, že to akceptujeme a považujeme za normální? Odpor bere jako 'výkřiky ochranářů'. Něco, co se netýká většiny," opřela se pořádně do Cibulkové ochranářská organizace. A pošramotit její popularitu se podařilo. Během krátké chvíle ztratila slovenská tenistka tisícovky fanoušků. 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:00 02:05

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   02:05

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:25

   Cape Epic 2019 - Best of men

   10:50

   Spartan race – Dolní Morava

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:15

   The Boodles 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:25

   Major League Soccer Highlights (16)

   11:50

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   13:35

   Carabao Cup 2019

   14:05

   DFB Pokal 2019

Celý Program