Tenis Odškodnění

Sexy Bouchardová teď neplánuje rande, ale soud! Chce odškodnění

Eugenie Bouchardová - 2
Zdroj: profimedia.cz
Eugenie Bouchardová
Téma:

V poslední době je tenistka Eugenie Bouchardová známá pro své vystupování na sociálních sítích. Asi nejvíce se vryla do paměti poté, co si domluvila rande s neznámým fanouškem z Twitteru a pak se o něj ve videu pochlubila se svými fanoušky. Nejen, že plánuje další, ale plánuje i něco méně příjemného. Čeka ji totiž soud, kde chce dostat tučné odškodnění od organizátorů US Open.

Právě na americkém turnaji si totiž přivodila otřes mozku poté, co v šatně uklouzla. Nedohodla se s Americkou tenisovou federací ohledně náhrady škody a její právní zástupce jí tak poradil, ať se soudí. Po pádu si přivodila otřes mozku. Svou aktuální špatnou formu tak trochu svádí na tuto nehodu.

 "Problém je v tom, že Genie stále nemá zpátky svou sebedůvěru jako před úrazem. Hodně se věnuje sociálním sítím a vypadá vážně skvěle, protože je to krásná mladá žena. Její tenisová bilance už ale tak dobře nevypadá. Řeknu vám, že její malý počet výher má co do činění s jejím nedostatkem sebedůvěry a emocionálním rozpoložením po zranění. A za to někdo musí zaplatit,“ řekl pro web TSN právník Benedict Morelli.Soudní proces by měl začít na podzim. Bouchardová od otřesu mozku byla dvakrát ve finále, ale ani jednou nevyhrála. Aktuálně patří Američance v žebříčku 56. místo.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Chicago Blackhawks - Boston Bruins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Itálie - Wales

   12:40

   Truck Racing Magazine (4)

   13:00

   MotoGP - VC Nizozemska 2019 (kvalifikace Moto3)

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00 13:10
   13:10

   NBA Classic Games: Orlando Magic - Washinghton Wizards

   14:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Lille OSC

   16:40

   CZECH Classic Open 2020

   17:00

   NHL: Carolina Hurricanes - San Jose Sharks

   18:45

   Element (417)

Celý program