Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.4. 2017 20:13
Tenis Odškodnění

Sexy Bouchardová teď neplánuje rande, ale soud! Chce odškodnění

Eugenie Bouchardová - 2
Zdroj: profimedia.cz
Eugenie Bouchardová

V poslední době je tenistka Eugenie Bouchardová známá pro své vystupování na sociálních sítích. Asi nejvíce se vryla do paměti poté, co si domluvila rande s neznámým fanouškem z Twitteru a pak se o něj ve videu pochlubila se svými fanoušky. Nejen, že plánuje další, ale plánuje i něco méně příjemného. Čeka ji totiž soud, kde chce dostat tučné odškodnění od organizátorů US Open.

Právě na americkém turnaji si totiž přivodila otřes mozku poté, co v šatně uklouzla. Nedohodla se s Americkou tenisovou federací ohledně náhrady škody a její právní zástupce jí tak poradil, ať se soudí. Po pádu si přivodila otřes mozku. Svou aktuální špatnou formu tak trochu svádí na tuto nehodu.

 "Problém je v tom, že Genie stále nemá zpátky svou sebedůvěru jako před úrazem. Hodně se věnuje sociálním sítím a vypadá vážně skvěle, protože je to krásná mladá žena. Její tenisová bilance už ale tak dobře nevypadá. Řeknu vám, že její malý počet výher má co do činění s jejím nedostatkem sebedůvěry a emocionálním rozpoložením po zranění. A za to někdo musí zaplatit,“ řekl pro web TSN právník Benedict Morelli.Soudní proces by měl začít na podzim. Bouchardová od otřesu mozku byla dvakrát ve finále, ale ani jednou nevyhrála. Aktuálně patří Američance v žebříčku 56. místo.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:20 16:55

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   20:50

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 16:00 16:50

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   19:05

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   19:35

   NBA – akce měsíce

   19:40

   Magazín NBA Action (29)

Celý Program