Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 3. 2018
Jasný názor Sportovní tabu

Sexuální vztahy v olympijské vesnici? Vonnová řekla, jak to je!

Lindsey Vonn
Zdroj: Profimedia

Olympiáda v Pchjongčchangu se zapsala do knihy rekordů ještě před svým začátkem. Organizátoři totiž rozdali sportovcům rekordní počet kondomů. Konkrétně 110 tisíc kusů, tedy o deset tisíc více, než jich bylo v Soči či Vancouveru. A tak se hodně mluvilo o tématu, které je pro normální smrtelníky stále velkým tabu. A sice – jak je to se sexuálními vztahy v olympijské vesnici? Lindsey Vonnová na to teď odpověděla.

Lindsey Vonnová platí za jednu z nejpůvabnějších sportovkyň světa. Dlouho žila s golfistou Tigerem Woodsem a románky zažila třeba i s Lewisem Hamiltonem. Přesto možná mnohé překvapí. „Řeknu to tak, jak to je. Je okolo toho tématu zbytečně moc rozruchu, ale nevím o tom, že by se to dělo. Musíte se zeptat někoho, komu se poštěstilo, protože já jsem štěstí v tomto ohledu neměla,“ cituje slova Vonnové deník Mirror.

 

 

A tak je opravdu možné, že si sportovci až tak sexuálních zážitků, jak se o tom hovoří, z olympiád nevozí. Možná ale Vonnová stále jen mlží. Někteří sportovci se sami přiznali, že zkoušeli v dějišti olympiády hledat přes aplikaci Tinder. Podle údajů, které zveřejnil už před časem Daily Mail, používali Tinder hlavně sportovci z Velké Británie, USA a Švédska. Jestli však textové zprávy někoho ze sportovců více sblížily, to se asi nikdy nedozvíme.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ester Ledecká se ve 2. třídě dozvěděla překvapivou pravdu o svém otci. Do té doby žila ve velké iluzi

BANKROT A DLUHY: Slavní sportovci a jejich hospodaření. 'Musel jsem prodat svoji medaili!' přiznal známý olympionik

lju TN.cz