Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport evropská liga

Sevilla znovu hraje o finále. Čeká ji ale chladné přijetí

Kevin Gamiero a FC Sevilla
Zdroj: Profimedia
Kevin Gamiero a FC Sevilla

Španělská Sevilla už třetí rok ukazuje, jak dobře umí zahrát v Evropské lize a i letos bojuje o finálovou účast. V semifinále ji ale čeká nevyzpytatelný Šachtar, který letos disponuje velkou silou zejména na domácím hřišti.

Fotbalisté Sevilly letos ve španělské Primera Division příliš nekralují a současná sedmá příčka jakoby kopírovala nevyrovnané výkony, se kterými se svěřenci Emeryho Unaie potýkají. Evropská liga je ale dočista jiná soutěž, ve které si španělský klub vede velmi dobře a kráčí za historickým okamžikem. Vyhrát třikrát Evropskou ligu (nebo dříve Pohár UEFA) se totiž žádnému jinému týmu nepodařilo. Sevilla poslala ve čtvrtfinále domů Bilbao a nyní bude čelit velmi nepředvídatelnému soupeři.


Šachtar Donečk se ve čtvrtfinále střetl s portugalskou Bragou a postup ukrajinského týmu byl po výhrách 1:2 a 4:0 celkem hladký. Šachtar podává na domácím hřišti vynikající výkony a každý z týmů zatím z Doněcku odjížděl s pořádnou nadílkou. Podobné gólové představení by hráči ukrajinského týmu chtěli předvést i proti Seville a vytvořit si po domácím zápase dostatečný náskok do odvety.


Zda se jim to podaří, bude k vidění živě na stanici NOVA Sport 1 a videoportále VOYO ve čtvrtek od 21:00, komentuje Michal Hrdlička.

 

NOVA Sport TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   RunTour – Brno

   15:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

Celý Program