video evropská liga

SESTŘIH: Frankfurt - Chelsea 1:1, David Luis trefil i břevno!

Fotbalisté Chelsea remizovali v Evropské lize ve Frankfurtu 1:1. Londýnský přemožitel pražské Slavie ze čtvrtfinále neprohrál v soutěži pošestnácté za sebou, čímž překonal rekord Atlética Madrid z let 2011-2012. Odvety se hrají za týden.

Frankfurt začal lépe a ve 23. minutě otevřel skóre. Kostič nacentroval do pokutového území a nepokrytý Jovič umístil hlavičku přesně k tyči. Srbský útočník zaznamenal devátý gól v tomto ročníku EL a ztrácí jediný zásah na nejlepšího střelce soutěže Girouda z Chelsea.

Hosté si pak vytvořili řadu šancí. Pedro nejprve těsně minul branku, ale v poslední minutě prvního poločasu si španělský útočník spravil chuť a povedenou střelou k tyči vyrovnal.

Chelsea byla blízko druhému gólu v 60. minutě, kdy David Luiz z přímého kopu napálil břevno. Druhá půle toho ale o moc víc nenabídla. Eintracht výsledek udržel a neprohrál ani ve dvanáctém domácím utkání v Evropské lize.

• 13:00 13:05