Modrá dominance

Šest kol, šest výher! Esuba září v národní LOL lize

Hráč eSuby Sacrifice
Zdroj: esuba.eu
lukas-spacil
Lukáš Spáčil
8.2. 2021 16:53
Téma:

Český herní tým eSuba válcuje ligu Hitpoint Masters v nejoblíbenější online hře League of Legends. Po šesti kolech hráči eSuby zatím nepoznali chuť porážky a osamostatnili se tak na první pozici.

V průběhu posledních dvou týdnů probíhaly úvodní hrací kola ligy Hitpoint Masters. Aktuálně je dohráno šest ze čtrnácti kol. Nejlépe se prezentuje eSuba, která má nakročeno k 12. domácímu titulu. I s novou sestavou tým zatím drží pozici česko-slovenské jedinčky a chce region znovu reprezentovat na mezinárodním klání European Masters.

 

Vedoucí tým táhnou zejména zkušení borci Filip „Hiro” Nguyen a Radovan „Rufus” Moravec, kteří se v týmu udrželi z minulé sezony, po níž tým opustila hned trojice hráčů. Skvěle se ale zapracovali i mladí nováčci Sacrifice a Sajator a sestavu uzavřel Adiss, který se loni představil v dresu současných největších konkurentů eSuby. 

 

 

Hlavním favoritem splitu byli přitom před začátkem sezony SINNERS, kteří poskládali hvězdnou a sehranou soupsiku, která byla složena z prověřených jmen. Zatím to ale vypadá, že se sestava potřebuje dostat do herní pohody, jelikož z šesti kol vyhráli jen čtyřikrát. Příjemně naopak překvapuje nováčkovská sestava z Inside Games, která zatím prohrála jen jednou, navíc právě proti eSubě. 

 

 

Liga se hraje vždy ve čtvrtek a v neděli. Čtvrteční sedmé kolo ukončí první polovinu základní části a zápasem týdne bude jednoznačně souboj SINNERS proti eSubě. Tento duel bude možné sledovat od 20 hodin na twitch.tv/hitpointcz.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Angers SCO - RC Lens

   14:45 16:30
   16:30

   Házená: THW Kiel - Füchse Berlin

   17:45

   NBA - akce měsíce

   17:55

   Basketbal: Türk Telekom - SIG Štrasburk

   19:50

   NHL News

   20:00

   Alaska or Bus’t - Mountain Bike

 • Nova Sport 2

  • NHL: San Jose Sharks - Colorado Avalanche

   14:45 16:30
   16:30

   Martin Michek - český rekordman Dakaru

   16:55

   Sportovní originály 180 s Michaelem van Gerwenem 2 Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

   17:25

   Winter Games NZ - Obsidian Park Jam

   17:55

   Ligue 1 Preview (28)

   18:25

   Basketbal: ERA Nymburk - Brose Bamberg

Celý program