Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video krásné gesto

Smuteční pochod za Rajtorala. Jeho památku uctily stovky fandů!

Tragédie, která v neděli večer otřásla českým fotbalem nenechala pochopitelně v klidu fanoušky Viktorie Plzeň. Ještě večer se společně sešli před stadionem ve Štruncových sadech a zapalovali svíčky za bývalého hráče Františka Rajtorala. Ten se v neděli večer oběsil ve svém bytě v Turecku.

"Pokud budete chtít uctít Rajtyho památku, můžete zapálit svíčku před recepcí stadionu," vyzvalo fanoušky Viktorie vedení na twitteru a facebooku.

Fanoušci Viktorie Plzeň
Zdroj: Twitter

Reakce na sebe nenachaly dlouho čekat a ještě v neděli večer přicházeli příznivci Viktorie ke stadionu, aby zde zapálili svíčku za Františka Rajtorala.
 

Už v pondělí odpoledne pak fanoušci Viktorie Plzeň naplánovali společný pochod na stadion, kterým uctili památku Františka Rajtorala. Pochodu se zúčastnily stovky plzeňských fanoušků. V cíli pak příznivci Západočechů zapálili za zesnulého Františka Rajtorala.

Rajtoral se podílel na zisku čtyř plzeňských mistrovských titulů a dvakrát si zahrál základní skupinu Ligy mistrů. "Franto, budeš nám chybět. Celá viktoriánská rodina truchlí, fotbal jde zcela stranou..." napsala Plzeň na twitteru. Soustrast rodině a pozůstalým vyjádřily na sociálních sítích i další české kluby.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   PSV Eindhoven - Sporting CP

   10:45

   Běhej Lesy – Jizerská

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Mystic Sk8 Cup

   11:30

   Kart Grand Prix Le Mans

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Eintracht Frankfurt - Arsenal FC

   10:40

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:10

   Tour de Mont Blanc

   11:35

   Tankwa Trek

   12:05

   UFC Main Event (8)

   13:00

   Manchester United - FC Astana

Celý Program