Hokej česká extraliga

Šéf Sparty vybouchl: Tady si už nezapískáte, č*ráci, řval na sudí!

Petr Bříza
Zdroj: Profimedia
Téma:

Před sezonou bylo o hokejové Spartě hodně slyšet. Na střídačku přišel věhlasný kouč Uwe Krupp a hned několik nových hráčů. Jenže výsledky papírovým předpokladům úplně neodpovídají. Pražané jsou až jedenáctí a v posledním zápase nestačili ani na poslední Pardubice. Není se tak moc čemu divit, že už bouchly saze šéfovi klubu Petru Břízovi, který si ale zlost vybil na sudích.

Dlouhých třináct zápasů čekaly Pardubice na výhru. Naposledy se Dynamo radovalo na začátku listopadu, kdy porazilo Litvínov a pocit vítězství si zopakovalo v pátek na Spartě, kde uspělo 3:1.

 


A sparťanský celek teď naopak sám zažívá mizérii. Čtyři prohry v řadě, navíc ta poslední s nejhorším týmem soutěže. V kabině Pražanů tak pochopitelně nepanuje ideální atmosféra, což potvrzuje i to, co se dělo v útrobách stadionu během klání Sparty a Pardubic.


Poté, co skončila druhá třetina, odešel do kabiny rozhodčích rozzuřený šéf Sparty Petr Bříza. "Hlasitým způsobem projevoval nespokojenost s dosavadním řízením utkání. Slovy: Co si myslíte, kosíte nás jak králíky. Víte, že jsme jedinej tým, kterej má negativní bilanci vyloučení," stojí v zápise o utkání.

 


Ale to nebylo zdaleka všechno. "Při upozornění pana Břízy, že nemůže vstoupit do kabiny rozhodčích se stupňovala jeho agresivita se slovy: Tady už si nezapískáte, vy č*ráci," dodali rozhodčí do zápisu s tím, že někdejší gólmanská legenda a několikanásobný vítěz ligy i bronzový medailista z olympiády nechtěl ani nadále opustit prostor vyhrazený pro arbitry utkání.


Situací se bude jistě zabývat Český svaz ledního hokeje a je tak dost možné, že bude muset Sparta skousnout vedle neuspokojivých výsledků ještě nějaký ten finanční postih.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Související témata:
lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   ATP Tour 250: Truist Atlanta Open

   10:40

   Sportovní originály - František Straka - hráč

   11:05

   ATP Tour 250: Generali Open

   12:45

   Kolo pro život - Dobříš

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • ATP Tour 250: Generali Open

   09:00 10:45
   10:45

   Fotbal: Ligue 1 - Nejlepší góly sezony

   11:00

   Fotbal: Trenčín - Zlaté Moravce

   12:45

   Tour de France - Speciál

   12:55

   Save Boxing II.

   13:45

   KSW 62: Kołecki vs. Szostak

Celý program