NHL Hokejová noc

Sedlák se trefil proti New Jersey. Kaše s Ruttou měli asistenci!

Lukáš Sedlák

Celkem tři čeští hokejisté bodovali v nočních zápasech NHL. Jako jediný se však do listiny střelců zapsal útočník Columubusu Lukáš Sedlák, který jednou brankou pomohl svému týmu k výhře 5:3 na ledě New Jersey. Po jedné asistenci si pak zapsal obránce Chicaga Jan Rutta a útočník Anaheimu Ondřej Kaše.

Nejvíce branek v rámci celého programu NHL viděli diváci v Prudential Center, tedy v aréně New Jersey. Padlo jich celkem osm, ale z toho pět do domácí sítě. Lukáš Sedlák svou brankou na začátku druhé části vyrovnal na 2:2. Blue Jackets nakonec vyhráli 5:3 a to i díky pěti asistencím Artěmije Panarina.

Také Jan Rutta se bodově podílel na výhře svého týmu. Připsal si asistenci u druhé branky Blackhawks, kterou v oslabení dával Wingels. Chicago pak porazilo Buffalo 3:2 po prodloužení. Asistence Ondřeje Kašeho stačila pouze k jednomu bodu Anaheimu. Ten podlehl Minnesotě 2:3 po prodloužení. Rozhodl Matt Dumba.