Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 16. 8. 2017
Fotbal Desítky milionů

Rekordní přestup se konat nebude. Krmenčík zůstane v Plzni!

Michael Krmenčík
Zdroj: Profimedia
Michael Krmenčík

Jak rychle se informace objevila, tak se rychle i vyvrátila. Michael Krmenčík za rekordních 80 milionů korun z Plzně do Slavie nepůjde. Plzeň obří sumu odmítla, potvrdil to na Twitteru šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

Slavia o Krmenčíka opravdu stála. "Můžu potvrdit, že Slavia má o Krmenčíka dlouhodobý zájem. Ze strany Plzně ale vždy přišlo na odchod svého klíčového fotbalisty odmítavé stanovisko. S hráčem musíme respektovat rozhodnutí Viktorie," prozradil Dalibor Lacina pro Aktuálně.cz.

 


Viktoria odolala i přes to, že podle zdrojů Aktuálně.cz nabízíla Slavia za Krmenčíkův přestup Plzni 80 milionů korun. To by byl v případě ujednání nejdražší přestup v historii soutěže. Nejvyšší částka za přestup zatím padla za Jana Sýkory, kterého koupila právě Slavia z Liberce za 30 milionů korun letos v lednu.

 

Tweet
Zdroj: Twitter

 

Rekordní přestup se definitivně konat nebude. "Hráč Krmenčík byl v širším výběru posil Slavie. Akceptovali jsme negativní stanovisko Plzně k možnému přestupu a příběh byl uzavřen," napsal Jaroslav Tvrdík.

lju TN.cz