Gólová radost hráčů Schalke
Skok Aleš
Aleš Skok
11.4. 2021 22:44

Další dva duely má za sebou i německá Bundesliga. A došlo k jednomu velkému překvapení! Teprve druhé vítězství v sezóně slaví Schalke, které porazilo Augsburg 1:0.

Tým z Gelsenkirchenu, který je zoufale poslední a do tohoto zápasu měl na svém kontě 10 bodů, přivítal Augsburg. V něm působí i dva čeští zástupci - Tomáš Koubek a Marek Suchý.

Oba ale strávili zápas pouze na lavičce náhradníků a s porážkou svého celku tak nemohli nic dělat. A rozhodla už čtvrtá minuta. Hostujícímu brankáři vypadl míč, který dorazil Suat Serdar a domácí brali tři body.

Ve druhém zápase mezi Kolínem a Mohučí už to byla jiná přestřelka. V duelu padlo celkem pět gólů a radovali se nakonec hosté.

Ti se dostali do vedení 1:0, ale domácí dokázali skóre otočit. Jenže po vedoucím gólu v 62. minutě bylo v podstatě ihned vyrovnáno. Rozhodnutí přišlo ve třetí minutě nastavení, když se z hranice vápna prosadil k střelou k tyči Leandro Barreiro.

Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.