Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal prohra s teplicemi

Trenér Sparty Ščasný po fiasku v Teplicích natřel vlastní hráče!

Zdeněk Ščasný a Nikolae Stanciu
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Sparty v 18. kole prohráli 0:1 s Teplicemi a na Letné to vřelo. Fanoušci domácích to dávali hráčům, ale i vedení pražského velkoklubu pěkně sežrat a trenér Sparty Zdeněk Ščasný si po zápase posteskl, že hráči zkrátka nezvládají tlak...

Sparta se kvůli trestu za vyloučení musela obejít bez Čiviče s Kangou, kvůli žlutým kartám nemohl nastoupit ani další záložník Frýdek. V základní sestavě dostal šanci Sáček, zatímco v obraně nastoupili Wiesner se Štetinou.

 

 

"Zápas jsem bral jako pokus o probuzení po utkání na Slovácku, po kterém jsme sklidili zaslouženou kritiku. Za naší prohrou jsou dva důvody - nehráli jsme dobře a nervozita hráčů. Chyběl Kanga s Frýdkem, ale nemůžeme to mít jako výmluvu. Hrála Sparta proti Teplicím a my to nezvládli," sypal si popel na hlavu Ščasný.

 

Kromě toho však také poukázal na to, že podle něj nejsou hráči dostatečně psychicky vyspělí, aby zvládli tlak, který je na ně ve vekloklubu vyvjíjen. "Ve Spartě musí být hráči, kteří tlak unesou. Prostě silní jedinci. Tam je náš problém. Ve Spartě jsou hráči a trenéři pod tlakem v každém utkání. A když nějaké nevyjde, narůstá nespokojenost fanoušků, což je logické, stejně jako nespokojenost vedení, což je logické rovněž," vysvětlil Ščasný pro sport.cz, co podle něj stojí za špatnými výsledky.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 00:50

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   00:50

   KITE LIFE (1)

   01:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   10:50

   KITE LIFE (1)

 • Nova Sport 2

  • 20:05 01:00

   World Matchplay Darts 2019

   01:00

   Behind the Scenes - NHL Draft 2019

   01:25

   NHL – akce měsíce

   01:30

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:30

   World of Freesport Special: Best of Climbing

Celý Program