fotbal prohra s teplicemi

Trenér Sparty Ščasný po fiasku v Teplicích natřel vlastní hráče!

Zdeněk Ščasný a Nikolae Stanciu
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Sparty v 18. kole prohráli 0:1 s Teplicemi a na Letné to vřelo. Fanoušci domácích to dávali hráčům, ale i vedení pražského velkoklubu pěkně sežrat a trenér Sparty Zdeněk Ščasný si po zápase posteskl, že hráči zkrátka nezvládají tlak...

Sparta se kvůli trestu za vyloučení musela obejít bez Čiviče s Kangou, kvůli žlutým kartám nemohl nastoupit ani další záložník Frýdek. V základní sestavě dostal šanci Sáček, zatímco v obraně nastoupili Wiesner se Štetinou.

 

 

"Zápas jsem bral jako pokus o probuzení po utkání na Slovácku, po kterém jsme sklidili zaslouženou kritiku. Za naší prohrou jsou dva důvody - nehráli jsme dobře a nervozita hráčů. Chyběl Kanga s Frýdkem, ale nemůžeme to mít jako výmluvu. Hrála Sparta proti Teplicím a my to nezvládli," sypal si popel na hlavu Ščasný.

 

Kromě toho však také poukázal na to, že podle něj nejsou hráči dostatečně psychicky vyspělí, aby zvládli tlak, který je na ně ve vekloklubu vyvjíjen. "Ve Spartě musí být hráči, kteří tlak unesou. Prostě silní jedinci. Tam je náš problém. Ve Spartě jsou hráči a trenéři pod tlakem v každém utkání. A když nějaké nevyjde, narůstá nespokojenost fanoušků, což je logické, stejně jako nespokojenost vedení, což je logické rovněž," vysvětlil Ščasný pro sport.cz, co podle něj stojí za špatnými výsledky.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:55 20:45

   Házená: SC Magdeburg - SG Flensburg - Handewitt

   20:45

   RunTour - Pardubice

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Fotbal: Paris Saint - Germain - FC Nantes

   22:50

   NHL - akce měsíce

   23:00

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 20:00 21:30

   Czech Open 2019

   21:30

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj Legend Ohlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

   21:45

   Element (402)

   22:00

   Basketbal: Iberostar Tenerife - Brose Bamberg

   23:40

   Fotbal: AS Saint - Étienne - OGC Nice

   01:25

   NBA – akce měsíce

Celý Program