Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 12. 2018
fotbal prohra s teplicemi

Trenér Sparty Ščasný po fiasku v Teplicích natřel vlastní hráče!

Zdeněk Ščasný a Nikolae Stanciu
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Sparty v 18. kole prohráli 0:1 s Teplicemi a na Letné to vřelo. Fanoušci domácích to dávali hráčům, ale i vedení pražského velkoklubu pěkně sežrat a trenér Sparty Zdeněk Ščasný si po zápase posteskl, že hráči zkrátka nezvládají tlak...

Sparta se kvůli trestu za vyloučení musela obejít bez Čiviče s Kangou, kvůli žlutým kartám nemohl nastoupit ani další záložník Frýdek. V základní sestavě dostal šanci Sáček, zatímco v obraně nastoupili Wiesner se Štetinou.

 

 

"Zápas jsem bral jako pokus o probuzení po utkání na Slovácku, po kterém jsme sklidili zaslouženou kritiku. Za naší prohrou jsou dva důvody - nehráli jsme dobře a nervozita hráčů. Chyběl Kanga s Frýdkem, ale nemůžeme to mít jako výmluvu. Hrála Sparta proti Teplicím a my to nezvládli," sypal si popel na hlavu Ščasný.

 

Kromě toho však také poukázal na to, že podle něj nejsou hráči dostatečně psychicky vyspělí, aby zvládli tlak, který je na ně ve vekloklubu vyvjíjen. "Ve Spartě musí být hráči, kteří tlak unesou. Prostě silní jedinci. Tam je náš problém. Ve Spartě jsou hráči a trenéři pod tlakem v každém utkání. A když nějaké nevyjde, narůstá nespokojenost fanoušků, což je logické, stejně jako nespokojenost vedení, což je logické rovněž," vysvětlil Ščasný pro sport.cz, co podle něj stojí za špatnými výsledky.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:05 16:45

   Valencia CF - Villarreal CF

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Proběhni.se 2019

   17:10

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 15:25 16:50

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   19:05

   Premier League Darts 2019

   21:30

   Truck Racing Magazine (2)

   21:50

   Spartan Race – Kutná Hora

Celý Program