podivné španělské unfair?

Místo radosti sázkařský skandál? Vím, jak to bylo, říká ale Sluková

Markéta Nausch Sluková
Zdroj: Profimedia
Markéta Nausch Sluková
Téma:

To gesto chápal málokdo a španělská beachvolejbalová dvojice Liliana a Elsa si moc popularity nezískala. V boji o bronz s Markétou Nausch Slukovou a Barborou Hermannovou vzdaly Španělky při čtyřech mečbolech českého páru.

I když do té doby Španělky hrály bez výraznějších problémů, proti mečbolu se už na kurt nevrátily a utkání skončilo předčasně.

 

"Je škoda, že neodehrály ten poslední bod. Nerozumím tomu, když odehrály celý zápas. Ale já vím, jak to bylo a strašně mě to těší, že jsme se zvládly posbírat po té porážce v semifinále a jedeme domů s bronzem. To se neděje každý den," řekla Sluková po jednom z největších úspěchů kariéry. Třetí místo na evropském šampionátu je příjemné, jen ty okolnosti musí mrzet.


Kritika ani drsné reakce na odstoupení Španělek před posledním servisem na sebe nenechaly dlouho čekat. Podivný konec zápasu pak bude zajímat i sázkové kanceláře.


Při nedohraném utkání se totiž vklady sázkařů vrací. A tak i když se na vítězství Slukové s Hermannovou sázelo skoro v kursu 2:1, výhry se vyplácet nebudou.


Španělská dvojice po konci zápasu oznámila na oficiálních stránkách národní beachvolejbalové federace, že Liliana Fernandezová hrála skoro celý šampionát se zlomeným prstem a předčasný konec zápasu způsobila obrovská bolest.

ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Minnesota Wild - Vegas Golden Knights

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   ATP Tour 250

   12:35

   ATP Tour 250: Qatar ExxonMobil Open

   14:05

   Překvapení evropského fotbalu (1)

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   04:05 06:45
   09:00

   ATP Tour 250

   10:30

   LAAX Open

   11:00

   NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   12:40

   FIA - Pure Motorsport

   13:10

   Fotbal: Sportovní originály - Radoslav Látal

Celý program