Satoranský přesně střílel a Chicago vyhrálo. Lakers nestačili na Miami

Otava redakční fotka
Marek Otava
21.2. 2021 8:25
NBA

Basketbalista Tomáš Satoranský zaznamenal opět 10 bodů a jeho Chicago bylo tentokrát vítězné. Proti Sacramentu vyhráli Bulls o osm bodů 122:114. Souboj Lakers proti Miami se pak nesl v poměrně defenzivním duchu. Tým kolem LeBrona Jamese navíc opět prohrál.

Český basketbalista proti Sacramentu strávil na palubovce skoro 19 minut. V utkání pak proměnil všechny své dvoubodové pokusy a úspěšný byl i při trestných hodech. Ke svému výkonu pak přidal ještě dva doskoky a 4 asistence.

Za Bulls byl opět nejlepším střelce Zach LaVine, který zaznamenal 38 bodů a pomohl tak porazit Kings 122:114.

To Lakers podruhé v řadě prohráli. Tentokrát nestačili na Miami, které si vytvořilo velký náskok už v první čtvrtině.

Lebron James sice útočil na triple double, ale nakonec mu při prohře 94:96 zůstalo ve statistikách 19 bodů, 9 doskoků a devět přihrávek.

To triple double klapl Russellovi Westbrookovi z Washingtonu, který svým skvělým výkonem pomohl porazit Portland.