Publikováno 3. 2. 2019
NBA Basketbalová noc

Satoranský nastřílel 10 bodů, jeho Wizards ale nestačili na Bucks!

Tomáš Satoranský

Ostrá zkouška čekala na basketbalisty Washingtonu. V noci se totiž měli utkat s rozjetým Milwaukee, který vládne Východní konferenci. Do karet hráčům Wizards hrálo snad jen domácí prostředí a ani to se neukázalo jako výhoda. Bucks totiž vyhráli 131:115.

Už v první části Milwaukee vystrčilo své rohy. Vyhrálo 38:26 a na tento výkon navázalo i ve druhé čtvrtině, která skončila 35:24. Až pak se Washington trochu zvedl, ale na odvrácení prohry to stejně nestačilo.

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odešel z utkání, ve kterém odehrál 24 minut, s deseti body, šesti asistencemi a pěti doskoky. Nejvíce byl vidět hvězdný Řek Antetokounmpo, jenž si zapsal při výhře svých Bucks skvělých 37 bodů.

Pro Milwaukee to byla devátá výhra v posledních deseti zápasech a zároveň třetí v řadě. I nadále také Bucks vedou Východní konferenci a tedy i Centrální divizi.

• 20:40 22:45

Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov