Aktualizováno 20.12. 2016 08:40
nova sport noc v nba

Satoranského výkon nestačil, Wizards prohráli v poslední vteřině

Tomas Satoransky

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA v Indianě košem necelou vteřinu před koncem čtvrté čtvrtiny. Nezdaru nezabránil ani Tomáš Satoranský, který strávil na hřišti sedm minut a připsal si dva doskoky.

Washington do utkání vstoupil dobře, když první čtvrtinu vyhrál o sedm bodů. Pak se ale začali prosazovat domácí a po nerozhodném poločase se dostali ve třetí části do vedení.

To si udržovali i po většinu čtvrtého dějství, v jeho závěru se ale Wizards podařilo srovnat na 105:105. Devět desetin sekundy před koncem čtvrtiny ale rozhodl o vítězství Pacers Young. Bealův tříbodový pokus pak uz svůj cíl nenašel.

Výsledky: Indiana - Washington - 107:105, Chicago - Detroit - 113:82, Oklahoma - Atlanta - 108:110, Minnesotta - Phoenix - 115:108, Denver - Dallas - 117:107