Láska z Klece

Šampion v KSW našel titul i lásku! Ta ho rozcvičovala před zápasem

KSW šampion Daniel Torres a jeho žena Jasminka Torresová
Zdroj: koláž tn.cz / KSW, Instagram Daniel Torres
KSW šampion Daniel Torres a jeho žena Jasminka Torresová
David Chmátal
David Chmátal
16.2. 2021 21:35
Téma:
KSW

Daniela Torres v KSW dosáhl na titul šampiona, ale také v organizaci našel něco mnohem cennějšího, a to životní partnerku Jasminku Torresovou, dříve Civeovou. Ta ho rozcvičovala před zápasem a krátký trénink zažehl vztah, který později zpečetili manželstvím.

“Poprvé jsme se potkali na KSW 46,“ začal vyprávění Torres (12-4-1NC) v rozhovoru pro KSW k příležitosti valentýnského víkendu. Tehdy se psal rok 2018 a Brazilec nastupoval k druhému zápasu v polské organizaci.S sebou neměl tým, a tak jeho trenér poprosil Jasminku, bývalou zápasnici působící v KSW, aby ho zastoupila. “Šla jsem tam, abych ho koučovala a byla v jeho rohu. Také jsem mu pomáhala se zahřátím, ale nevěděla jsem, kdo to je,“ vzpomínala o 12 let starší Jasminka (5-2) na první setkání.


Torres tehdy na body prohrál, ale z turnaje si odnesl něco mnohem cennějšího. "Myslím, že už na konci večera jsem Jasminku objímal. Pomohla mi a otevřela se někomu, koho vůbec neznala. Už tehdy jsme měli nějaké spojení," dodal zápasník.Nebyla to však láska na první pohled. To oba se smíchem rychle popřeli. Nicméně od začátku mezi nimi byla dobrá energie. Zakrátko utvořili pár a jak se vztah vyvíjel, Torres se z Brazílie natrvalo přestěhoval za partnerkou do Rakouska.“Na začátku se mnou zůstal několik měsíců, byli jsme spolu den co den a náš vztah i láska se prohlubovala. A po 18 měsících vztahu jsme se vzali,“ popisovala Jasminka. MMA pár si své ano řekl v červenci 2020.


 
Nyní spolu trénují a pracují na společném cíli. Tím je kariéra 27letého zápasníka, který chce v MMA dosáhnout velké věci. Od začátku vztahu s Jaminkou neprohrál a v rozhovoru také nastínil budoucí plány. Chce titul v druhé kategorii.


“V květnu budu zápasit v kategorii do 70 kg (lehká váha), pak se vrátím a budu obhajovat v pérové váze. Mluvil jsem o tom s Lewandowskim a říkal, že je to možné,“ prozradil Torres.


Pás pérové váhy získal na KSW 58. V prvním kole poslal k zemi do té doby neporaženého Salahdina Parnesse. A šťastné ráně, která mu vysloužila titul, přihlížela i jeho žena.Záznam celého galavečeru KSW 58 si můžete vychutnat na platformě Voyo.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Angers SCO - RC Lens

   14:45 16:30
   16:30

   Házená: THW Kiel - Füchse Berlin

   17:45

   NBA - akce měsíce

   17:55

   Basketbal: Türk Telekom - SIG Štrasburk

   19:50

   NHL News

   20:00

   Alaska or Bus’t - Mountain Bike

 • Nova Sport 2

  • NHL: San Jose Sharks - Colorado Avalanche

   14:45 16:30
   16:30

   Martin Michek - český rekordman Dakaru

   16:55

   Sportovní originály 180 s Michaelem van Gerwenem 2 Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

   17:25

   Winter Games NZ - Obsidian Park Jam

   17:55

   Ligue 1 Preview (28)

   18:25

   Basketbal: ERA Nymburk - Brose Bamberg

Celý program