Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

UFC

Šampion UFC vyzval k zápasu v kleci ženu! Už mu odpověděla

Henry Cejudo
Zdroj: Profimedia
Henry Cejudo vyzval k zápasy ženy - ilustrační foto

Šampion UFC Henry Cejudo se asi zbláznil. V rozhovoru pro televizi TMZ řekl, že chce vybojovat další mistrovský pás. A klidně by se o něj utkal i se ženou! „Utkám se s kýmkoliv ve váze od 99 do 149 liber. (44,9 kg – 67,6 kg - pozn. red.) A jestli bude chtít Amanda Nunes, nebo Valentina Shevchenko, tak je vyzývám. Neberu žádné zajatce,“ šokoval dvojnásobný šampion v rozhovoru.

Henry Cejudo je šampionem dvou váhových kategorií UFC – vládne bantamu a muší váze. K tomu mu patří olympijské zlato ze zápasu. Svými úspěchy se chlubí na každém kroku, prohlašuje se za nejlepšího bojovníka všech dob napříč všemi sporty. Sebevědomí mu zkrátka nechybí a mnoha fanouškům leze na nervy. Teď ale přestřelil trochu víc.

 

UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd můžete sledovat na NovaSport 2 v noci ze soboty na neděli od 2:00.

 

V rozhovoru pro televizi TMZ řekl, že by se rád utkal s vítězem zápasu Holloway vs. Edgar o titul v pérové váze, což by znamenalo, že by jako první v historii držel současně tři tituly.

 

 

Vzápětí ale šokoval, že chce jakékoliv tituly a že se klidně v kleci utká s Amandou Nunes, úřadující šampionkou bantamové a pérové váhy, nebo s Valentinou Shevchenko, která vládne zase ženské muší váze. "Jsem zlatokop, Amanda má zlato a já si ho od ní chci vzít,“ nechal se slyšet v rozhovoru.

 

 

Samozřejmě je naprostý nesmysl, aby se muž a žena utkali v kleci, nicméně fakt, že o tom Cejudo vůbec jen mluví, je velmi zarážející. Dalo by se pochopit, kdyby žena vyzvala muže, ale obráceně...?

 

Amanda Nunes vzala celou záležitost s humorem a na svůj twitterový účet dala fotku, jak se vzájemně s Cejudem měří pohledy. "Kdo vyhraje?“ ptá se fanoušků žena, která je považována za nejlepší bojovnici všech dob.

hru TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - Columbus Crew SC

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Glemmride 2019

   11:30

   Házená: SC DHfK Leipzig - Füchse Berlin

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Dijon FCO - Girondins Bordeaux

   10:45

   Běhej lesy – Bílá

   11:00

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   11:10

   MAXI TIP Poker Tour (13)

   11:35

   UFC Main Event (7)

   12:05

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (1/3)

Celý Program