Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

UFC

Šampion UFC vyzval k zápasu v kleci ženu! Už mu odpověděla

Henry Cejudo
Zdroj: Profimedia
Henry Cejudo vyzval k zápasy ženy - ilustrační foto

Šampion UFC Henry Cejudo se asi zbláznil. V rozhovoru pro televizi TMZ řekl, že chce vybojovat další mistrovský pás. A klidně by se o něj utkal i se ženou! „Utkám se s kýmkoliv ve váze od 99 do 149 liber. (44,9 kg – 67,6 kg - pozn. red.) A jestli bude chtít Amanda Nunes, nebo Valentina Shevchenko, tak je vyzývám. Neberu žádné zajatce,“ šokoval dvojnásobný šampion v rozhovoru.

Henry Cejudo je šampionem dvou váhových kategorií UFC – vládne bantamu a muší váze. K tomu mu patří olympijské zlato ze zápasu. Svými úspěchy se chlubí na každém kroku, prohlašuje se za nejlepšího bojovníka všech dob napříč všemi sporty. Sebevědomí mu zkrátka nechybí a mnoha fanouškům leze na nervy. Teď ale přestřelil trochu víc.

 

UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd můžete sledovat na NovaSport 2 v noci ze soboty na neděli od 2:00.

 

V rozhovoru pro televizi TMZ řekl, že by se rád utkal s vítězem zápasu Holloway vs. Edgar o titul v pérové váze, což by znamenalo, že by jako první v historii držel současně tři tituly.

 

 

Vzápětí ale šokoval, že chce jakékoliv tituly a že se klidně v kleci utká s Amandou Nunes, úřadující šampionkou bantamové a pérové váhy, nebo s Valentinou Shevchenko, která vládne zase ženské muší váze. "Jsem zlatokop, Amanda má zlato a já si ho od ní chci vzít,“ nechal se slyšet v rozhovoru.

 

 

Samozřejmě je naprostý nesmysl, aby se muž a žena utkali v kleci, nicméně fakt, že o tom Cejudo vůbec jen mluví, je velmi zarážející. Dalo by se pochopit, kdyby žena vyzvala muže, ale obráceně...?

 

Amanda Nunes vzala celou záležitost s humorem a na svůj twitterový účet dala fotku, jak se vzájemně s Cejudem měří pohledy. "Kdo vyhraje?“ ptá se fanoušků žena, která je považována za nejlepší bojovnici všech dob.

hru TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:40 18:25

   Házená: THW Kiel - TSV Hannover-Burgdorf

   18:25

   Maxi Tip Poker Tour (25)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Element (400)

   19:15

   Rychlá kola (11)

   19:45

   Off-road Maraton (7)

 • Nova Sport 2

  • 18:05 20:05

   NBA: Chicago Bulls - Brooklyn Nets

   20:05

   Grand Slam of Darts 2019

   22:00

   Truck Racing Magazine (10)

   22:20

   Czech rally - Speciál

   22:45

   NHL: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche

   00:30

   UFC Reloaded (2)

Celý Program