Zpívající šampion

Šampion Fury zapomněl zazpívat! Napravil to a přidala se celá hala

David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 23. 2. 2020
Téma:
box

Tyson Fury v ringu napráskal Wilderovi. Do té doby neporaženého Bronzového Bombarďáka několikrát uzemnil a v sedmém kole vyslal sérii úderů, po které soupeřův roh do ringu vhodil ručník. Po převzetí pásu WBC a připsání třicáté výhry v kariéře se chopil mikrofonu a rozezpíval celou halu.

Fury (30-0-1) to dokázal! Sice nedodržel svou predikci na ukončení ve druhém kole, ale o pár chvil později si stejně připsal vítězství technickým knockoutem. Wildera (42-1-1) opakovaně údery srážel na zem a v sedmém kole svou dominanci dokončil. V ringu poděkoval bohu, sponzorům, týmu a následně rozezpíval halu skladbou „American Pie“, o což se pokusil i během svého turné v Praze.
 

„Velký respekt mému soupeři. Dnes tu ukázal srdce šampiona. Uzemnil jsem ho pravačkou, ale on dokázal vstát. Je to válečník, určitě se vrátí a bude znovu šampionem. Ale musím teď říct, král se vrátil!“ pronesl staronový WBC šampion. Na závěr svého projevu přidal ještě perličku: „Ještě jsem dnes nezpíval že?“

Šampion WBC Tyson Fury zpívá a s ním celá hala:


Zato poraženému Wilderovi do zpěvu moc nebylo. Však také utrpěl první porážku v profesionální kariéře. „Takové věci se stávají. Ten lepší vyhrál. Můj roh hodil ručník, ale já byl připravený to rozbalit. Je to, jak to je. Do zápasu jsem šel s několika komplikacemi, moje noha na tom byla špatně už předtím. Ale nehodlám se vymlouvat. Vrátím se a budu silnější, stejně jako ti největší boxeři.“

Fury může slavit, zatímco Wilder zpytovat svědomí a hledat, kde udělal chybu. Nicméně oba se shodli na tom, že se Bronzový Bombarďák vrátí a znovu usedne na trůn. Tyson už před duelem řekl, že v kariéře absolvuje tři poslední zápasy. A tak buďto titul WBC uvolní, anebo se o něj znovu utká s Bombarďákem v poslední výzvě kariéry. Třetí duel sám připustil na pozápasové konferenci.
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: New York Islanders - Florida Panthers

   12:50

   Element (419)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

 • Nova Sport 2

  • NBA: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets

   09:00 11:05
   11:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   11:35

   Coldwater Classic Series 2010 – Documentary

   12:05

   Portiva Golf Trophy - Stroke Play Championship

   12:20

   Element (419)

   12:30

   Magazín Evropské ligy (18)

Celý program